Hayatabak.com Yayında | Serkan Dinç
Sakarya Catering, Tabldot ve Yemek Hizmetleri
19 Nisan 2019
Cyrano de Bergerac Filmi Hakkında Sohbet
30 Haziran 2019
Tümünü Göster

Hayatabak.com Yayında

Hayata Bak, markalaşan şehir Hatay’ın mekanlarını, tarihini, ve markalarını internet üzerinden Hatay’ı keşfetmek ve Hatay’ı tanıtmak amacıyla 2019 yılında hizmete açılmıştır. Hayata Bak, sitemizi Hatay’ın bir birinden güzel ilçelerinin gezilecek ve görülecek yerlerini kişisel olarak deneyimleyip sizlere paylaşarak bir rehber oluşturma amacıyla yayın hayatına başlıyoruz. Hayatabak.com ile İskenderun mekanlarını, cafelerini, restoranlarını, gece hayatını, tarihi yerlerini ve eğlence mekanlarının tanıtımını sizlere elimizden geldiğince yapmaya çalışacağız. Ayrıca gidip görebileceğiniz bir çok mekanın ve yerin tanıtımı bulunmaktadır. Yapılan tanıtımların altında bulunan kullanıcı yorumları ve oyları Hatay’ın en iyi mekanlarını tanımanız için size rehberlik edecektir.

Antakya’nın merkezinde belki 50-60 yıl önce dolaşma imkanınız olsaydı herhalde bir Avrupa şehrine gelmiş gibi hissederdiniz. Taş ve ahşap işçiliğinin güzel örnekleri olan evler, konaklar ve devlet binalarından gözlerinizi alamazdınız. Böyle bir Antakya’da gidilecek mekanları, kafeleri, resotranları, eğlence mekanlarını sizlere tanıtmak için hayatabak.com yayında! Antakya Mekanlarını hemen keşfetmeye başlayın…

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Sosyal Medya, Kurumsal - Kişisel Web Sitesi ve E-Ticaret sitelerinde çözümler üretiyorum. Şuanda Pio Ajans, Sosyalimci gibi dijital hizmetler veren kurumlara destek veriyor ve freelance çalışmalarıma devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: