Sakarya Catering, Tabldot ve Yemek Hizmetleri | Serkan Dinç
Su Altında Dans Ederek Yazılan Şiir
18 Eylül 2018
Hayatabak.com Yayında
10 Haziran 2019
Tümünü Göster

Sakarya Catering, Tabldot ve Yemek Hizmetleri

Artık dijital pazarlama işlerini bıraktım fakat çok sevdiğim arkadaşım için tüm yoğun mesaim arasında bulduğum boş vakitlerde çok üzerine düşemesemde WordPress alt yapısını kullanarak bir site yaptım. İşine yarar mı pek emin değilim çünkü alt yapı konusunda oldukça uğraşılması gerekecek ama yinede en azından dijital dünyada var olması için bir şeyler yapmaya çalıştık diyelim. Sitemizin alan adı Tabildotsakarya.com olarak belirledik. Çünkü SEO açısından geri dönüş olabileceğini düşündük. Ve bunun için çalışmalar yapacağız.

Sakarya Catering Hizmetleri

Müşterilerimizin Öneri Ve Istekleri Doğrultusunda, Kalori Ve Besin Değerleri Göz Önünde Bulundurularak Uzman Personelimiz Tarafından Oluşturulan Menüler, Merkez Mutfağımızda Hazırlanarak Hijyen Zinciri Kırılmaksızın Müşteriye Ulaştırılır. Gıda Mühendislerimiz Tarafından Yemeklerin Hazırlık Aşamasından Üretim Ve Sevkıyat Aşamasına Kadar Olan Her Basamakta, Gerekli Kontroller Yapılarak Siz Değerli Müşterilerimize %100 Gıda Güvenliği Sağlanmış Ve Lezzetli Yemekleri Sunmaktayız.

Sakarya Yemek Hizmetleri

Çark caddesinde Tabildot Yemek unvanlı yeni faaliyete geçirdiğimiz yaklaşık 400 metrekarelik mutfak ve lokantamızda iç mekanda 150 -250 kişilik yemekli toplantı , iftar ve cemiyet hizmetleri verilebilirken , dışarıya ise 1000 – 1500 kişilik kapasite olup iş yerlerine fabrikalara işletmelere asgari 10 kişi ve üzeri toplu yemek servisimiz vardır, anne yemeği kalitesinde lokanta mantığı olmaksızın yapılan yemek çeşitlerimizde ve fiyatlarda seçenek imkanı olup alternatif çözümler sunulabilirler.

Sakarya Tabldot Hizmetleri

Teknoloji, hijyen ile birlikte kalitenin ve lezzetin en üst düzeyde bir araya geldiği, besin değeri yüksek gıdaları müşterilerimize minimum maliyetle sunarak sürekli gelişen ve yenilenen bir kuruluş olmak misyonumuzu ve vizyonumuzu oluşturmaktadır.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Sosyal Medya, Kurumsal - Kişisel Web Sitesi ve E-Ticaret sitelerinde çözümler üretiyorum. Şuanda Pio Ajans, Sosyalimci gibi dijital hizmetler veren kurumlara destek veriyor ve freelance çalışmalarıma devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: