Gençvet Veterinerlik Web Sitesi / Sosyal Medya Yönetimi | Serkan Dinç
Bir İnci Butik Pasta Web Sitesi
Bir İnci Butik Pasta Web Sitesi
22 Eylül 2015
Cemre Özgür Web Sitesi
Cemre Özgür Web Sitesi
22 Eylül 2015

Gençvet Web Sitesini, part time olarak GençVet Veterinerlikte çalışırken kurdum. İlk olarak Sakarya’lı bir firmanın yapmış olduğu internet sitesi vardı. Oluşturduğumuz dijital pazarlama stratejisine yetmediği için ilk olarak internet sitemizin tasarımını değiştirdik, internet sitemizin sistemine müdahale edemediğimiz için yeni bir web site yapma ihtiyacı duyduk. Yeni sitemizi WordPress alt yapısıyla oluşturduk ve sistemi gerekli wordpress eklentileriyle güçlendirdik.

İnternet sitemizin E-Mailing özelliği kurarak takipçilerimize marka konumlandırmasını gerçekleştirdik ve onları sürekli hakkımızda güncel tuttuk.

Sitemizin SEO uyumuyla sakarya veteriner, sakarya veteriner klinikleri gibi rekabetçi kelimelerde üst sıralara çıkmasını sağladık.

Canlı destek hattı sayesinde bizim ile ilgili konulara internetten anında cevap verdik.

Ayrıca sitemize kurduğumuz E-Ticaret eklentileri ile internet sitemizi gelecek stratejilerimizin arasında olan E-Ticaret için hazırlamış olduk.  Gençvet Veteriner Kliniği, internet sitemiz için yaptığım başlıca sayfalar;

  1. Anasayfa; Önemli duyurularımızı ve bilgileri paylaştığımız bir slider tasarladık, Kliniğimizde çalışan kişilerin iletişim adreslerini içeren ekibimiz modülü tasarladık, kliniğimizde yaptığımız mikrochip uygulamasının sorgulama panelini anasayfamıza entegre ettik birde kolaylık olması için blog yazılarımızı ve iletişim formu koyarak anasayfa tasarımımızı bitirdik.
  2. Hakkımızda
  3. Hizmetlerimiz
  4. Petshop (İleri de yapacağımız E-Ticaret için bir hazırlık nezdinde olan sayfamız. Buna bağlı olarak Hesap, Sepet ve Ödeme sayfası tasarımı yaptık)
  5. Referanslarımız
  6. Blog
  7. İletişim

Web Sitesinin Görüntüleri: