SAKARYA WEB TASARIM


Sakarya'da ki firmalar Web Sitelerinde görselliği ve en üst düzeyde işlevselliği hak ediyorlar. Size web sitesi satan yada kiralayan firmalar sizi değil sadece kendilerini düşünüyorlar. Eğer web sitenizi günümüzün pazarlama araçlarından biri olarak görüyorsanız sizinle çalışmaktan büyük onur duyarım. Eğer sadece sitem olsun sitede logom olsun diyorsanız lütfen Google'da Sakarya Ucuz Web Sitesi diye aramaya devam edin.

Eğer pazarlama amaçlı yada kurumsal bir web sitesi sahibi olmak istiyorsanız aşağıdan size sunduğum özellikleri inceleyebilirsiniz.

 • %100 SEO Uyumlu

 • Sosyal Medya Entegre

 • Responsive Tasarım

 • İçerik Yönetim Sistemi

 • Kurumsal Web Tasarım

 • Kişisel Blog Sitesi

 • E-Ticaret Siteleri

 • Hedefe Yönelik Tasarım

Sizin bir web sitesine ihtiyacınız var. Ve bu web sitesi mutlaka %100 SEO Uyumlu olmalı. Ayrıca günümüzde artık internete en çok mobil telefonlardan erişiliyor. Bu yüzden web siteniz Responsive Tasarım olmalı. İnternet kullanıcıları web sitelerini gezerken aradıkları bilgiye ulaşmak isterler bu yüzden web siteniz kesinlikle Hedefe Yönelik Tasarlanmalı ve Open Graph uyumlu olmalıdır.

Web siteniz isterseniz Kurumsal Web Sitesi olsun, isterseniz Kişisel Blog Sitesi olsun, istersenizde E-Ticaret Sitesi olsun. Ne olursa olsun kesinlikle bu temel özellikler dikkate alınarak yapılmış olsun.

Firmanızın kurumsal kimliğine yada konsept olarak benimsemiş imajına uygun olarak web sitenizi tasarlayabiliriz. Web sitenizi internette ki web sitelerin %65'inin kullandığı Wordpress alt yapısıyla oluşturur %100 SEO ve Mobil Uyumlu olarak yayına hazır hale getiririm.

Yıllık kiralık olarak almayacağınız alt yapısıyla içerikleriyle komple sizin olacak E-Ticaret sitenizi dünya genelinde kullanılan en güvenilir alt yapıları olan Opencart ve Prestashop ile oluşturur %100 SEO uyumlu olarak yayına hazır hale getirebilirim. E-Ticarette sınırsız özgürlüğün tadını çıkarın.

İsterseniz kişisel isterseniz kurumsal olarak hazırlayabileceğimiz blog siteleri ile kendinize isterseniz bir blog tutabilir isterseniz internetten para kazanabileceğiniz bir mecra haline getirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza yönelik olarak %100 SEO ve Mobil uyumlu olarak yayına alalım.


NASIL YAPARIM?

1-brifing.fw_
1

Brifing

Yapacağımız web sitesine ilk olarak sizi ve amacınızı anlayarak/tanıyarak başlarız.
2-arastirma
2

Araştırma

Sizi tanıdıktan sonra rakipleriniz ve sizin hakkınızda detaylı bir araştırma yaparız.
3-tasarim
3

Tasarım

Topladığımız verileri sonucunda edindiğimiz bilgileri kullanarak bir tasarım yaparız.
4-sonuc
4

Sonuç

Sub domainde demoyu size sunar ve sizden gelen bilgilerle siteyi tamamlarız.

Hemen İletişime Geçin

  Aşağıda ki açılır menüden almak istediğiniz hizmeti seçin.

  Sakarya Web Tasarım

  Markanız için bir Dijital Pazarlama Stratejiniz var mı? Fiziksel olarak bir mağazanız yada ofisiniz olabilir. Fakat hedef kitlenizin size erişebilmesi için bu kadarı yeterli mi bir düşünmenizi tavsiye ederim. Günümüzde tüketici aldığı hizmetin yada ürünün en kaliteli olanı ve en ucuz olanını ilk önce en yakın çevresinden ailesinden, akrabasından yada arkadaşlarından soruşturarak arıyor. Sizi referans gösterebilecek ortak bir tanıdık elbette vardır. Ancak bu ortak tanıdıklara rağmen bir çok kullanıcı sonuçlardan tatmin olmuyor. Peki ne yapıyor? Google, Bing yada Yandex gibi arama motorlarını kullanarak sizi ve rakiplerinizi araştırıyor. Eğer sizin başarılı bir Dijital Pazarlama Stratejiniz var ise kullanıcı sizin web sitesinizi rakiplerinizin web sitelerinden önce bulur ve onun gözünde başarılı ve kaliteli bir marka olursunuz. Peki Sakarya Web Tasarım hizmetleri alırken yani dijital bir kimlik oluştururken nelere dikkat etmeniz gerekecek?

  SEO Uyumlu Web Sitesi

  Rakiplerinizden önde olmak istiyorsanız mutlaka arama motorlarında rakiplerinizden üst sıralarda çıkmalı ve onlardan daha çok sonuç elde etmelisiniz. Bunun içinde başarılı bir SEO alt yapısı olan bir Web Sitesine ihtiyacınız var. Şunu da unutmamak gerek. Web Siteniz ne kadar SEO uyumlu olursa olsun eğer güncel tutulmazsa yinede arama motorlarında ki yerini kaybedcektir.

  Sosyal Medya Entegre

  Web Sitesi tek başına yeterli olmadığını söylemiştim. Web Sitenizin birde Sosyal Medya ile entegre çalışması gerek. Böylelikle Sosyalimleme yaparak dijital ortamda marka bilinirliğiniz artacaktır.

  Daha fazla anlatılması gereken çok şey var fakat birazda sizi meraklandıralım. Devamı için benimle iletişime geçebilirsiniz. Ve böylelikle birlikte güzel bir dijital pazarlama stratejisi oluşturarak başarı hikayenizi oluşturabiliriz.


  7/24 Destek

  Vermiş olduğum hizmetin kalitesine inandığım için yaptığım işlerde 7/24 destek vermekteyim. Önemli olan işi yapmak değil. Devamını getirmek...

  Hızlı Teslim

  Sadece yapabileceğimiz işleri alıyoruz. Bu sayede çalıştığımız işleri en hızlı şekilde teslim edebiliyoruz.