Bored Panda: Flat Land | Serkan Dinç
The Blacklist 3. Sezon 11. Bölüm
The Blacklist 3. Sezon 11. Bölüm Hakkında
26 Ocak 2016
The Flash 2. Sezon 11. Bölüm Türkçe Alt Yazılı İzle
The Flash 2. Sezon 11. Bölüm
27 Ocak 2016

Uzun zamandır kızgın pandamı ziyaret etmiyordum. Bu sabah bir değişiklik olması için birazda kafa dağıtayım maksadıyla girdim baktım. Aa aa kim orada? Daha önce Bobiler.org‘da gördüğüm fotoğrafları Panda’da bünyesine almış ve paylaşmış. Gerçekten dikkat çekici fotoğraflar paylaşılmayı hak ediyor. Daha doğrusu fotoğraf demeyelimde manipülasyon diyelim. Çünkü fotoğrafçi çektiği fotoğrafları gerçek bir sanatçı kıvamında hayal gücünün en eğlenceli noktasından tutup çekip çıkarmış ve manipule etmiş. Fotoğraflar İstanbul’un masalsı sokaklarını sanki bir bilim kurgu filminin bir parçası gibiymiş gibi göstermiş. Şimdi o bilim kurgu filminin ismi aklıma gelmiyor fakat eminim ki siz anlamışsınızdır.

Neyse lafı çok uzatmadan sizleri fotoğrafları incelemeye bırakıyorum. Yazının en altında da fotoğrafların sahibi Aydın Büyüktaş’ın kısa bir otobiyografisi, web sitesinin, instagram hesabının ve facebook sayfasının adreslerini bulabilirsiniz.

inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-1 inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-2 inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-3 inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-4 inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-5 inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-6 inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-7 inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-8 inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-9 inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-10 inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-11 inception-istanbul-surreal-city-landscape-flatland-aydin-buyuktas-12

Sanatçının:

Web sitesi: http://www.aydinbuyuktas.com/
Facebook Adresi: https://www.facebook.com/aydinbuyuktasphotography
Instagram Adresi: http://instagram.com/aydinbuyuktas

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: