Her Gün Bedava Film İzle “Sinemia” | Serkan Dinç
The Blacklist 3. Sezon 18. Bölüm "Mr. Solomon: The Conclusion"
The Blacklist 3. Sezon 18. Bölüm “Mr. Solomon: The Conclusion”
16 Nisan 2016
Deli Ormanlı Film Yorumu
Deli Ormanlı
28 Nisan 2016

Öncelikle Google’da sinemia ile alakalı arama yapıp buraya gelmiş olan arkadaşlar için basit ve net bir cevap vermek istiyorum. Şimdi siz Google’da “Sinemia Şikayet” diye arama yaptınız. Sinemia hakkındaki şikayetlerin hiç biri güncel değil. Her gün kendilerini biraz daha geliştirip olduğunca mükemmel bir hizmet sunmaya çalışıyorlar. Boşuna aramayın. Ondan sonra “Sinemia Güvenilir mi?” diye aratanlar var. Cevabım kesinlikle güvenilir. “Sinemia Nedir” ve “Sinemia Kart Nedir?” diye aratanlar var bunları da yazımın devamında anlatacağım. Tekrar söylüyorum. Hatta bir alert içerisinde bunu söyleyeyim.

İlk başta benimde Sinemia hakkında kafamda sorular vardı. Denemek için satın aldım kullanıyorum ve neredeyse her gün sinemaya gidiyorum. Vizyona giren filmler artık yetmiyor 🙂 Sizede tavsiye ederim.

Sinemia’ya referans linkimle üye olursanız %15 indirim kazanabilirsiniz.
Üye olmak için buraya tıkla: Sinemia İndirimli üyelik

Başlıkta belirttiğim gibi her gün bedava film izleyebilirsiniz. Tabi ilk önce aylık paketlerden birini satın aldıktan sonra. İlk çıktığı gün Webrazzi’de haberini görmüştüm yatırım almıştı. O günden beri merakla takip ediyordum fakat böyle bir şeyin olabileceğine inanmamıştım. Ama böyle bir şey olabiliyormuş 🙂 Kısaca “Sinemia Nedir?” diye soracak olursak şöyle cevap veririz;

SİNEMİA NEDİR?

Sinemia üye olunup ayrıcalık kazanılan bir sinema kulübü. Bu kulübe üye olduğunuzda bir birinden farklı paketlerinden birini satın alıyorsunuz. Ardından size özel olarak İNG Bank’ın bir hizmeti olan İnnial’den bir Sinemia kartı adresinize ücretsiz olarak geliyor. Bu kartı aktifleştirdiğiniz de paketiniz açılmış oluyor ve Türkiye’nin hemen hemen her yerinde üstelik istediğiniz sinemada günde 1 defa olmak şartıyla her gün istediğiniz filme gidebiliyorsunuz.

Bilet alımları Cinemaximum sinemalarında kod ile alınırken diğer sinemalarda size gönderilmiş olan kart ile alabiliyorsunuz. Eğer kart ile aldığınız sinemalarda bir alana bir bedava gibi bir kampamya söz konusu ise bu kampanyadanda yararlanabiliyorsunuz. Sakarya’da Agora Sinemaları, Cinemaximum ve AKM Belpaş Sinema Salonu var. Sadece AKM’de sinemia kullanılmıyor fakat bunu rapor ettiğinizde o sinema salonuda kullanılabilir duruma geliyor. Ben o sinemaya hiç gitmediğim için rapor etmek gibi bir ihtiyaç duymadım. Şuanda neredeyse her gün sinemia kartımı kullanarak sinemaya gidiyorum ve herhangi bir sorun yaşamadım. Sizde üye olmak isterseniz benim referans linkimle üye olabilirsiniz. Ayrıca benim referans linkimle üye olursanız %15’te indirim kazanacaksınız. Bu linke tıklayarak üye olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler 🙂

Sinemia’ya referans linkimle üye olursanız %15 indirim kazanabilirsiniz.
Üye olmak için buraya tıkla: Sinemia İndirimli üyelik

Merak ettinlerinizi yorum yaparak sorabilirsiniz. Hepsini hızlı bir şekilde cevaplayabilirim.

 

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

10 Comments

 1. Furkan Dinç dedi ki:

  oldum

 2. murat dedi ki:

  Arkadaşlar sizden kesilen ücret kadar sinema bileti aldırıyor ve daha sonra farklı bahane ile üyeliğiniz iptal ediliyor. 8 aylık üyeliğimi iptal ettiler. Sakın kanmayın. 350 tl ye 9 aylık üye oldum ve neredeyse 1 ay boyunca her gün sinemaya gittim. daha sonra konumu farklı kullanımdan dolayı iptal ettiler. Zaten sinemada checkin yapılmadan sinema bileti alınmıyor. Chechin işlemide salondan 250 metre uzaklıkta ise chechin yaptırmıyor. Fakat benim üyeliğim konumdan dolayı iptal edildiği belirtiliyor. Tüketici mahkemesine verdim cevap bekliyorum.

 3. Mehmet K. dedi ki:

  Hocam, destek birimlerinin çok sığ olması ve uygulamalarından problemlerden dolayı çift taraflı check-in işleminde problem yaşayan kullanıcıların üyeliklerinin iptal edilmesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben de premium üyeyim fakat bir gün benim de başıma gelir mi diye düşünmekten rahat değilim. Hatta ve hatta ya hu şu şu sinemanın verdiği fiş çok uzun görselde tam çıkmazsa, ya problem olursa diye düşünüp salon seçtiğim dahi oluyor.

 4. Serkan Dinç dedi ki:

  Geç yazıyorum kusura bakmayın. Dediğiniz gibi destek birimleri çok sığ ama problem olduğunda her zaman çözdüler o yüzden hiç bir sıkıntı çekmedim. Şu üyelik iptalini çok duydum ama cidden hiç başıma gelmediği için ve ayrıca her problemim çözüldüğü için olumsuz bir yorum yapamayacağım.

 5. ilkan dedi ki:

  arkadaşlar burda sinemia firmasını öven arkadaşlara sesleniyorum elimde kanıtım var kamera kayıtları yok yere 8 aylık üyeliğimi iptal ettiler yok efendim haftada 4 kez sinemaya gidiyormuşta yalan soylemeyin kimse demiyorki ben para vermişim ve paranın karşılığı nerde nasıl üyelik iptali olur demiyorlar yalan yalnış kendi çıkarınız yalan söylüyorsunuz burda yazıklar olsun sizede haram paradan nasibinizi alırsınız inşallah firmayı eleştiren insanın ne çıkarı varda gelip burda olumsuz yorum yapacak !!!

  • Serkan Dinç dedi ki:

   Valla dostum ben haftada 7 gün üst üste sinemaya gitmişliğim oldu fakat dediğin gibi bir problem ile karşılaşmadım. Yanlış anlama ama bu yorumlarını onların görebileceği şekilde yapsan kesin yardımcı olurlar. Ayrıca fiyatları artık çok yüksek olduğu için uzun zamandır kullanmıyorum. Bunuda belirteyim.

 6. Özlem Güven dedi ki:

  Amacım kötülemek ya da övmek değil. Olan biteni gerçekçi olarak duyurmak. Sinemia kartı encard sayesinde tanıdım ve 1 aylık ayda 3 sinema günü eğlence paketine üye oldum. her ay iznim dışında hesabımdan para çekmeye devam ediliyor. Defalarca müşteri hizmetlerine mail attım. sadece mail attım. Neden mi? Çünkü ulaşabileceğimiz bir telefon numarasına sahip müşteri hizmetleri yok! Şayet otomatik yenileme isteseydim 12 aylık ya da 24 aylık paketlerden birini seçerdim. Sistemlerine izinsiz kaydettikleri ve yasal olarak hakları olmadan aylık çekim yaptıkları kredi kartı bilgilerinin haksız kazanç sağlayarak kullanılması hoş değil!

  • Serkan Dinç dedi ki:

   Bu konuda çok fazla şikayetçi insan var. Mail atıp yenilemeyi iptal ettirmeniz gerekiyor. Bu konu da gerçekten haksız bir kazanç sağlıyorlar.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: