Ve Sahnede “Don Duran” | Serkan Dinç
Sosyal Medya’nın SEO’ya Katkısı
25 Aralık 2014
Google Analytics ile Hedef ve Etkinlik Takibi
22 Nisan 2015

Heyyyyoooo!!!! Sizlere daha önce yine bu sayfalardan bir ekip tanıtmıştım. O sayfada ki yazının başlığı “Şöyle Bir Ekip Var “BATESMOTELPRO”” idi. İsterseniz kalın ve altı çizili olan yazıya tıklayarak o sayfaya yönlenebilir ve bu ekibin kim olduğu öğrenebilirsiniz. Yok ben sadece “Don Duran’ın ismini gördüm o yüzden geldim” diyorsanız sizi direk müjdeli haber ile baş başa bırakıyorum. İşte Don Duran geri döndü!..

Lassa’nın bana göre en başarılı reklam kampanyası olan BatesMotelPro ekibi tarafından çekilen bu reklam serileri benim oldukça hoşuma gidiyor ve yazın hemen kış olsa da Don Duran’ın yeni klibi gelse diye sabırsızlıkla bekliyordum. Az evvel Youtube’dan bir şarkı dinleyecektim ki birden karşıma Youtube Reklamlarında Don Duran çıktı!

O an hevesle dinlemek istediğim şarkıyı unuttum ve don duranı dinlemeye başladım. Açıkçası ilk şarkı kadar zevk vermedi diyebilirim. Ancak ilk başta soğuk sonra insan alışıyor galiba… Neyse sizi kronolojik sıranın tam tersine doğru videoları listeleyeceğim. Ve işte Shez Long ve Don Duran kardeşlerin kapışması sizlerle… (Yaz gelsede Shez Long’un Don Duran’a cevabını görsek!)

Don Duran – Arkamız Sağlam

Shez Long – Sağlam Yatıcan

Don Duran – Titre Bakalım

Küçük Bir Not: Lassa Don Duran abimiz ile ilgili kısa videolar hazırlamış onlarada bir bakmanızı tavsiye ederim.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: