Novarge’ye Teşkkürler | Serkan Dinç
Marx’ın Dönüşü Tiyatro Oyunu ve Oyun Hakkında
12 Nisan 2020
Benden Hikayesi – Sait Faik Abasıyanık Belgeseli
22 Nisan 2020

Genelde hep yaşadığım kötü deneyimlerimi blogladım, özellik Yöncü Hosting ile aramda geçen ciddi bir problem olmuştu. Benimle aynı sektörde yada o firma ile çalışan kişilerin çok fazla desteğini görmüştüm. Fakat bu sefer bir teşekkür yazısı yazmak istiyorum. Yaklaşık bir sene önce Instagram’da gördüğüm kampanya sayesinde Novarge ile tanıştım, ciddi bir indirimleri vardı. Telefon ile irtibat kurdum şartlar konusunda oldukça esnek davrandılar ve Robotik Kodlama Temel Seviye eğitimini satın almıştım. Bu satın aldığım Uzaktan Eğitim için temel kitler ve KodLab’ın “Kod Blokları ile Arduino” kitabı hediye geldi. Eğitimleri yine KodLab’ın başarılı eğitmenlerinden olan Erdal Delebe veriyordu. Jandarma Personeli olduğum için ayrıca görev o zamanlarda görev yerimden dolayı internet erişimim kısıtlı olduğu için eğitimleri tamamlayacak fırsatım olmadı. Artık biraz rahata erdim. Ve bu rahatlıkta kendimi geliştirmek için tekrar eğitimlere başlayayım dedim, fakat Novarge‘nin uzaktan eğitim sitesine girdiğimde eğitim süremin dolduğunu gördüm.

Novarge Temsilcileri

Bu konu hakkında satın aldığım gün, temsilcim ile yaptığım telefon görüşmesinde bana verilen vaatlerde eğitimim süresiz olarak proflimide kalacağı ve müsait olduğum zaman tamamlayıp sınavlarına girebileceğim söylenmişti. İlk başta eğitimin süresi dolduğu için biraz şaşırmıştım fakat yanlış hatırlıyor olabileceğimden kimseyi de zan altında bırakmak istemem. Novarge’ye durumu açıklayan bir mesaj gönderdim ve gönderdiğim mesajdan yaklaşık 40 dakika sonra eğitim süremin uzatıldığı hakkında bir mesaj aldım. Bu mesaj beni gerçekten mutlu etti ve Novarge’nin kurumsal kültürüne saygımı arttırdı. Bana göstermiş oldukları bu ilgi ve alakadan dolayı Novarge’ye çok teşekkür ediyorum. Ve öğrencilerine bu şekilde yaklaşan bir kurumu kesinlikle tavsiye ediyorum.

Novarge Robotik Kodlama Temel Seviye Eğitimi

Aldığım eğitim hakkında biraz bahsetmek istiyorum. Satın aldığım Robotik Kodlama Temel Seviye eğitimi KodLab’ın başarılı eğitmenlerinden olan Erdal Delebe tarafından veriliyor. Üstelik eğitim ile birlikte size bir başlangıç kiti ve yanında KodLab’ın “Kod Blokları ile Arduino” kitabı hediye geliyor. Bu kitap sayesinde isterseniz KodLab.tv‘den de eğitim videolarına ulaşabiliyorsunuz. Bu tarz bir eğitim için bu gerçekten başarılı bir ayrıcalık. Belirli zaman dilimlerinde eğitim hakkında sınav oluyor ve sınavı başarılı bir şekilde tamamlarsanız Türk Hava Kurumu Üniversitesi onaylı sertifika kazanıyorsunuz. Eğitimi satın aldığınızda size bir temsilci atanıyor, bu temsilci sizi telefon ile arayıp kendini tanıtıyor ve eğitim ile alakalı her türlü desteğe açık. Whatsapp üzerinden yada arama ile size her zaman destek veriyor.

Novarge Uzaktan Eğitim Merkezi

Novarge’nin hakkında sayfasına baktığınızda ise T.C. MEB Özel NOVA ARAŞTIRMA GELİŞTİRME Uzaktan Öğretim Merkezi (NOVARGE) 2016 yılında Başkentimizde kurulduğu, Novarge tüm hizmetlerini sadece dijital kanallar üzerinden sunduğu ve bugün binlerce “mutlu” öğrencisi olan Türkiye’nin en çok tercih edilen dijital eğitim kurumu olduğunu beyan ettiklerini görüyorsunuz. Benim kişisel deneyimim ve internet üzerinde yaptığım araştırmalara baktığımda gerçekten binlerce mutlu öğrencisi olduğunu görüyorum. Özellikle Novarge Şikayet Var sayfasına baktığımız da Çözüm Üretici, En Çok Teşekkür Alan rozetlerine sahip olduğunu görüyoruz. Şikayet Var üzerinde açılmış olan her şikayeti çözüme ulaştırmalarını da benim problemimi çözmelerinden dolayı olukça samimi geldi. Diğer eğitim kurumları gibi para odaklı değil çözüm ve eğitim odaklı bir kurum olduklarını her koşulda ispat etmişler.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: