Mercedes’ten Geleceğe Dönüş Temalı Reklam | Serkan Dinç
Duvarın Arkasında ki Nesneleri Görmek İstermiydiniz?
19 Ekim 2015
Mazda’dan Kumar Gibi Reklam
20 Ekim 2015

Mercedes’in gelecekten fırlamış olan konsept modeli F015 için yeni bir reklam filmi yayınladı. Gerçi gelecekten fırlamış diyorum ancak o eskidendi. Artık gelecek geldi! Gelecek demişken zaman / mekan yani geçmişe yada geleceğe gitmek dediğimizde akla ilk gelen nedir? Tabi ki Geleceğe Dönüş Filmi!

Geleceğe Dönüş Filminde 2015 yılının yeri ayrı. Çünkü serinin ikinci filminde baş kahramanımız Marty McFly‘ın geleceğe yolculuk ettiği tarih 21 Ekim 2015‘i göstermekte. Hologram teknolojisi uçan arabalar falan derken o filmlerde ki gelecek geldide kapımıza çattı. Markalarda bu özel güne itafen bazı kampanyalar düzenliyor. Mesela Pepsi o filmde kullanılan bir şişeyi üretecekti.

Mercedes’te durum böyle olunca da teknoloji bazlı pek çok firma bunu çeşitli yollarla kutlamak istemiş. Bu firmalardan biri de Mercedes. Konsept arabası F 015 Luxury in Motion‘ı daha önceden tanıtan Mercedes, Hoverboard‘un da olduğu video filmi ile Back to the Future’a selamını çakmış.

mercedesten-gelecege-donus-reklam-filmi

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: