Şöyle Bir Ekip Var “BATESMOTELPRO” | Serkan Dinç
Sosyal Medya Optimizasyonu
Sosyal Medya Optimizasyonu
2 Aralık 2014
Sosyal Medya Topluluk Yönetimi
Sosyal Medya Topluluk Yönetimi
9 Aralık 2014
Bismillahirrahmanirrahim… Selamun Aleykum,

İşte böyle bir ekip var. Adları BATESMOTELPRO severek takip ediyoruz abi… Bu ekibin YouTube’da ki hoşuma giden çalışmalarını sizinle paylaşmak istedim. Ayrıca internet sitelerinde ki kendilerini tanıtmalarını da okumanız gerekir mi acaba?

Biz kimiz ki?

Batesmotelpro bir kreatif video prodüksiyon ekibidir. Online video üretmek amacıyla başta amatör olarak kurulmuş fakat zaman içerisinde gelişerek markalar için ürettiği “viral” videolar sayesinde kendini profesyonel bir konuma getirmiştir. 2013’te aldığı yatırımla birlikte markalar ve reklam ajansları ile birlikte çalışan bir video içerik ajansına dönüşmüştür. Marka istekleri veya konular üzerine viral video projeleri geliştirir; düzenli video içerik sağlar. Batesmotelpro bir şirket olarak videonun kreatif olarak ortaya çıkarılmasından ve çekilerek yayına hazır hale getirilmesine kadar tüm işleri bir arada yapmak üzere ekipleşmiştir.

Başka?

Batesmotelpro komik videolar yapma gayretinde bir arkadaş grubudur. İyi müzik dinler, iyi insanlar olmaya çalışır. İnternet için video üretmeye gönül vermiş gençlere yardım etme arzusundadır. Sinema filmi yapma gibi sabit bir misyonu vardır. Her seferinde biraz daha iyi bir şeyler yapmanın peşindedir. Batesmotelpro diye yazılır, Batesmotelpro diye okunamaz. İsmini bir türlü değiştirememiştir. Ama olsun.

Batesmotelpro – Buz Gibi Biraderler

Batesmotelpro – Lambaya Fünf De

Don Duran – Titre Bakalım

Shez Long – Sağlam Yatıcan

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: