Twitter Fow. But. Out – Like But. İn | Serkan Dinç
Tesla Üçünçü Çeyrekte 11 bin 580 Araç Sattı
5 Kasım 2015
Sakarya’nın Tanıtımı 2015
6 Kasım 2015

Twitter 3 Kasım’da resmi yayınlarını yaptığı blog sayfasından paylaştığı bilgilere göre benimde bunu canlı canlı fark ederek “ne oluyoruzlan” diyerek tepki verdiğim bir yenilik gerçekleştirdi. Tabi siz bunu biliyorsunuz. Aradan 3 gün geçti. Fakat işte aramızda laf olsun torba dolsun diye yapılmış aralara bir kaç meta tag sıkıştırılmış birde kullanıcı çekersek 3-5 niyetiyle yazılmış bir yazı. (Bunları neden açıklıyorum. Çünkü Sosyal Medya Uzmanlarının Önerilerine bakacak olursak her zaman takipçilerinize karşı “Açık olun, Şeffaf olun bla bla gibi öneriler buluruz.”) Aç ikinci parantezi (Peki bu olmuş mu?)

Cem Yılmaz Bu çocuk Olmuş Mu?

Bu arada Twitter birde açıklamasında Birçok şeyi beğenebilirsiniz ancak her şey sizin favoriniz olamayabilir diyen Twitter, kalbin evrensel bir sembol olduğuna değiniyor.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: