Etrafımızı Ne Kadar İyi Görüyoruz? | Serkan Dinç
İzledim: Fantastik Canavarlar: Dumbledore’un Sırları
18 Nisan 2022
Çok İnce Bir Reklam Kampanyası “Bu Ramazanda Beraberiz”
19 Nisan 2022

Eric Kogan isimli bir fotoğrafçı keşfettim. Hiç bir manipülasyon yapmadan sadece çevresini gözlemleyerek harika fotoğraflar çekmiş/çekiyor. Kimi fotoğrafları eğlendirirken kimileri ise düşündürüyor. Biliyorum bu klişe bir anlatım biçimi ama yerdeki yaprağın, gölgesindeki cinsel bölgesine denk gelen fotoğrafına bakarken gülümsüyor, kesilmiş bir ağacın gövdesinin yanındakisu birikintisinde başka bir ağacın gövdesini gördüğünüz anda durup düşünüyorsunuz.

Bu fotoğrafları çekmek aslında çok kolay, sadece pratik olmanız gerekiyor ama siz durup etrafınıza ne kadar bakıyorsunuz? İnstagram hikayelerimde genelde yaptığım goygoyları düşününce sanırım bende bir Eric Kogan olabilirim ama yemem gereken kırk fırın daha ekmek var.

Eric Kogan’ın beklenmedik anlardan kesitler sunduğu işlerini takip etmek için internet sitesineInstagram ve Twitter hesabına bakabilirsiniz.
Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: