The Blacklist 3. Sezon 22. Bölüm | Serkan Dinç
İslamic Gif, İslam Gif, Ayet Gif,
De ki: Ben Ağaran Sabahın Rabbine Sığınırım
13 Mayıs 2016
Google Veri Merkezleri Sanata Bürünüyor
Google Veri Merkezleri Sanata Bürünüyor
15 Mayıs 2016
Tümünü Göster

The Blacklist 3. Sezon 22. Bölüm

THE BLACKLİST 3. SEZON 22. BÖLÜM

THE BLACKLİST 3. SEZON 22. BÖLÜM

Bu hafta ne Arrow ne Flash nede Agents Of Shield tat verdi. Bu hafta sevindiğim ilk şey Person of Interest’in başlamış olması ve The Blacklist’in bir efsane bölümünü daha izlemiş olmam. Gerçekten Bu sezon Raymond Reddington abimizin büyük savaşa hazırlık nutuklarından sonra ki bölümler gerçekten efsanevi bölümler. Liz’in ölmesinin üzerinden bir kaç bölüm geçmesine rağmen hâlâ ölmüş olmasına inanamıyorum ve ortaya çıkarsa diziyi sürükleyeceği senaryodandan korkuyorum. O gelmezse dizinin bitebileceği endişesi de var bu yüzden birazda tekrardan canlanmasını istiyorum aslında. Çok farklı ikilemler içerisindeyim. Şimdi biraz da bölüm hakkında konuşalım.

Bir önceki bölüm hakkındaki yazımı okumak için buraya tıklayın => The Blacklist 3. Sezon 21. Bölüm

Elizabeth’in ölüm sebebi olarak görülen Susan Hargrave aslında kim olduğu ve ne iş yaptığı 21. bölümde ortaya çıkmıştı. Açıkçası bu kadın hakkında ortaya çıkacak daha çok fazla sır var diyebilirim. Bu bölüm bu sır serüveninin başlangıcı olacak. Susan ile anlaşma yapan Red, FBI’da kendine bağlayarak büyük bir düşman büyük müttefikler edinmiş oluyor. Bu bölümde hedef Alexander Kirk!

ALEXANDER KIRK

Şuanda Amerikan seçimlerinde etkili adaylardan birinin kampanyalarını finanse Alexander elini Beyaz Saraya kadar uzatıp suç organizasyonuna mükemmel bir güç katma peşinde. Bu güç içinde tabi kaz gelecek yerden tavuk esirgemiyor. Red’de bu adama ulaşmak için bu yolu denemek istiyor. Kirk’ün finanse ettiği senatörün parasını çalarak Kirk’e ulaşmayı hedefliyor. Bu parayı çalabilmek için Amerika’daki Türk Elçiliğine sağlam bir operasyon gerçekleştirmek gerekiyor.

THE BLACKLİST 3. SEZON 22. BÖLÜM

THE BLACKLİST 3. SEZON 22. BÖLÜM

TÜRK ELÇİLİĞİ OPERASYONU

mMMpD57Türk bayraklarını çıkartın!!! Başkan adayının parasını çalmak için bankaya yapılan operasyon sonucu başka bir adamın daha retina taraması yapılması gerekiyor ve zamanda kısıtlı. Şansa bakın bu adamda o gece Türk Elçiliğinde verilen bir resepsiyonda misafirmiş. Bu resepsiyona katılıp bu adamdan göz taraması yapılması gerekiyor. Tam burada Tom’un gün yüzüne çıkmamış gizli kimliklerinden bir tanesi ortaya çıkıyor. Meğer Tom gizli kimliklerinden birinde Türkiye’de para aklayan bir suçluymuş. Burada altınnı çizerim para aklayan tanıdık geldi değil mi? Bu arada ben mi benzetiyorum yoksa Alexander Kirk karakterini canladıran sanatçı Banshee dizinde Prectoru canlandıran adam mı?

SUSAN HARGRAVE

Elizabeth’in ölümü ile belli başlı yeni sırlar cevaplanmamış sorular ortaya çıksada Elizabeth’in ölümü sayesinde bir çok salakça ikilemden ve sır perdelerinden kurtulduk. Fakat bu bölüm yeni bir sır perdesi açılıyor. Yeni sır perdemizin ismi “Susan Hargrave” daha önce Elizabeth’in baş rol oyuncu olmasının sebebi Red’in FBI yardımcı olmasının sebebi Liz olmasıydı. Fakat Liz artık yok. Dediğim gibi Liz’in olmayışı dizide bir boşluk yaratabilir bu boşlukta yeni sır perdelerine sahip olan Tom ile doldurulabilir kanaatindeyim. Bakalım ileriki bölümlerde neler olacak…

Photo from the episode "Alexander Kirk"

Photo from the episode “Alexander Kirk”

THE BLACKLİST 3. SEZON 22. BÖLÜM FOTOĞRAF GALERİSİ

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Sosyal Medya, Kurumsal - Kişisel Web Sitesi ve E-Ticaret sitelerinde çözümler üretiyorum. Şuanda Pio Ajans, Sosyalimci gibi dijital hizmetler veren kurumlara destek veriyor ve freelance çalışmalarıma devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: