İnteraktif Sıradışı Audi TT Broşürü | Serkan Dinç
Uyku Problemi Yaşayanlara Robotik Yastık
14 Mart 2017
Upgrade Film Yorumu
Upgrade Film Yorumu
12 Eylül 2018
Tümünü Göster

İnteraktif Sıradışı Audi TT Broşürü

Maalesef insanın ruhu fakir olmasın. Öyle olunca böyle mükemmel reklam kampanyalarını anca bir kaç sene sonra fark edebiliyor. Audi’nin yeni göz alıcı TT modelinde bulunan “sanal kokpit”, sürücünün deneyimini geliştirmek için tasarlanmış dijital bir kontrol paneli sunuyor. Audi, müstakbel müşterilere ilham vermek ve onları sürücü koltuğuna oturma deneyimine bir adım daha yaklaştırmak için, müşteri yolculuğunda önemli bir temas noktası olan geleneksel satış broşürüne yeni bir soluk getirdi. Zenginleştirilmiş gerçeklik sayesinde potansiyel müşteriler, uygulamayı başlatıp akıllı telefonlarını broşürün üzerine bıraktıktan sonra sayfadaki etkin noktalara dokunarak ekranda gezinebiliyor. Kullanıcılar ayrıca arabayı yapılandırabiliyor ve deneme sürüşü talebinde bulunabiliyor.Peki Audi Bunu Nasıl Yapmış?

Audi, iletken baskı teknolojisinden yararlanarak geleneksel satış broşürünü akıllı yüzeye dönüştürdü ve dokunsal geri bildirimler almayı başardı. Yerleşik Bluetooth çipi, sayfa ile kullanıcının telefonu arasında sorunsuz bir deneyim sağlıyor ve sayfanın aldığı her dokunuşu, zengin bir ürün tanıtımına dönüştürüyor.Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: