Gülmek Bulaşıcı mıdır? | Serkan Dinç
Facebook Video Sekmesi Geliyor
15 Ekim 2015
“Suyun üzerinde yürüseniz, “Çünkü yüzme bilmiyor” diyen insanlar hep olacaktır. O yüzden siz işinize bakın.”
16 Ekim 2015

Ben Dram eğitimi almamış olsamda duygularımı kontrol edebilidiğimi düşünüyorum en azındna gülme duygumu kontrol edebildiğimi düşünüyordum. Aslında bazı insanlar karşısında gülmemi kontrol edemiyorum belirli istisnalar var. Ki bu videoda da güldüm demek tıpkı esneme gibi gülmekte bulaşıcıymış…

Yaklaşık olarak ben videonun 45.saniyesine kadar gülmeden durabildim. Sizin böyle bir iddianız varsa merak ediyorum siz ne kadar gülmeden durabildiniz? Yada durabilirsiniz?

Reklam hakkında konuşmak gerekirse Coca Cola’nın yine standart ana fikri mutluluk üzerine kurulu olan bu reklam Brükselli ajans Gonzales imzasını taşıyor. Kampanya filminde, doluca bir metro vagonundaki adam kulaklıklar kulağında tabletinden bir şeyler izlerken gitgide yükselen bir sesle gülmeye, kahkaha atmaya başlıyor.

Metroda gözleri dalan, uyuya kalan, somurtuk somurtuk oturan herkes önce adamın bu “haline” sırıtmaya başlıyor, sonrasındaysa kahkahalar tüm metroya bir salgın gibi yayılıyor. Pek tabii bu kahkaha krizinin devamında metronun içine gizlenmiş Coca-Cola görevlileri ortaya çıkıyor ve herkese Coca-Cola dağıtıyor.

Coca Cola Gülmek Bulaşıcıdır Reklam Kampanyası

Coca Cola Gülmek Bulaşıcıdır Reklam Kampanyası

Coca Cola Gülmek Bulaşıcıdır Reklam Kampanyası

Coca Cola Gülmek Bulaşıcıdır Reklam Kampanyası

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

1 Comment

  1. Enes Gökçe dedi ki:

    Ofiste sesli bir şekilde bu videoyu açtım 4 kişiydik. 15. saniyeden sonra 4’ümüzde koptuk 😀

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: