Efsane Türkiye’de | Serkan Dinç
Akıllı Bisiklet Işıklandırma Sistemi
21 Ekim 2015
Hololens’in Rakibi 2020 Yılını Bekliyor
22 Ekim 2015

Ford Motor Company bir efsaneyi sizlere sunar… “Yollar onu bekliyor” sloganı ile yayınlanmaya başlayan reklam avrupanın yollarını kasıp kavuracağına benziyor. Reklam bir efsane için yeterli mi sizce? Bence bu efsane için klasik bir araba reklamı olmuş. Reklamda efsane olan tek şey fonda ki müzik gibi duruyor. Bu araba daha çarpıcı ve gizemli bir reklamı hak ediyordu bence. Bu ses getirmek için değilde hee öyle reklamımız olsun işte demek için yapılmış gibi…

Huzurlarınızda: Yeni Ford Mustang Fastback.

Ford Mustang ruhunu modern bir gövdede hayata geçiren Fastback’in uzun gövdesi sürtünme kuvvetini azaltacak şekilde aşağı doğru uzanıyor. Böylece aracın havayı keserek ilerlemesine yardımcı oluyor. Ön difüzörler yol tutuş kuvvetini artırarak Ford Mustang’in olağanüstü performansını bizzat deneyimlemenizi sağlıyor. Özel ön ve arka far tasarımlarının yanı sıra özgün detayları, aracın kimliği konusunda hiçbir kuşku bırakmıyor. Yeni Ford Mustang sahip olduğu gelişmiş teknolojileri ile sürüş keyfini en üst seviyede hissetmenizi sağlıyor.

Yeni Mustang Convertible: Özgür ve sınırsız.

Ford Baş Tasarımcısı Joel Piaskowski tarafından “mermi” olarak tanımlanan Ford Mustang Convertible, sürüş özgürlüğünün emsalsiz bir ifadesi. Her açıdan mükemmel tasarıma sahip aracın çevresini saran gövde hattı, açılır tavanı belirginleştiriyor. Yepyeni katlama mekanizması sayesinde tavanı birkaç saniye içerisinde gövdenin derinliklerine kıvrılarak aracın modern görünümünü ve aerodinamiğini muhafaza ediyor. Üstü ister açık ister kapalı olsun, Ford Mustang ile gittiğiniz her yerde kalıcı bir iz bırakacağınızdan şüphe yok.

mustang-efsane-yollarda

Yeni Ford Mustang için daha detaylı bilgi ama isterseniz buraya tıklayabilirsiniz: Ford Mustang Detaylı Bilgi

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: