İyi Bir Komşu Reklam Filmi | Serkan Dinç
Savaşı Yaşayan Bir Çocuğun Odasını Keşfetmek
Savaş Yaşayan Bir Çocuğun Odasına Misafir Olmak “Enter The Room”
20 Ocak 2020
Kasvetli Mekanlardaki Mistik Bulutlar
21 Ocak 2020

Bugün 2017 yılından kalma güzel bir reklam filmi ile yüzünüze tatlı bir gülüş kondurmak istiyorum. Koç Holding‘in sponsorluğunda düzenlenen 15. İstanbul Bienali “İyi Bir Komşu” teması ile gerçekleşmiş ve oldukça beğeni toplamıştı. Bu Bieanli’n reklam filmi de en az eserler kadar güzel olmuş ve izlediğimizde yüzümüzde tebessüm bırakmıştı. Gelin her beraber bu reklam filmini tekrardan hatırlayalım (:

Publicis One Türkiye ajanslarından Publicis İstanbul tarafından hazırlanan kampanyanın reklam filmleri şehir ve sanat ilişkisi üzerinde gidiyor. Filmde, şehrin çeşitli noktalarındaki gündelik veya sıradan öğeler, hatırlattıkları anlama ilişkin künyelerle beraber sunuluyor. Örneğin, yere düşmüş bir dondurma hüznü, yırtık posterler yaşanmışlığı, yan yana iki pencere dedikoduyu anlatıyor.

Çekimleri 4 gün süren filmlerin yönetmenliğini Gizem Elçi yaptı. Kampanya fotoğrafları ise Aslı Çelikel‘e ait. Kampanya kapsamında 2 ana ve 8 kısa film bulunuyor.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: