Tarladan Fincana Kahvenin Hikayesi | Serkan Dinç
Mazda’dan Kumar Gibi Reklam
20 Ekim 2015
Devlet Bilgilerinizi Facebook’tan İsterse Haberiniz Olacak
20 Ekim 2015
Tümünü Göster

Tarladan Fincana Kahvenin Hikayesi

Nescafe rengarenk ve canl marka bilinirliğine yakışır bir reklam filmi hazırlamış. Aslında benim markalardan beklediğim yada en azından Sosyal Medya için ürettikleri içerikler yada reklamlar bence bu şekilde bilgilendirici olmalı. İçerik tüketici ve bilgiye aç kullanıcılar için çok yayarlı bir içerik türü olduğunu düşünüyorum ayrıca marka bu sayede isminden de oldukça ses ettirecektir. Hatırlayın bir ara infografikler ne kadar popüler ve modaydı. Ve yarattıkları etki oldukça önemliydi.

Nescafe hazırladığı bu eğlenceli animasyon filmi ile Tarladan Fincana Kahvenin Hikayesini anlatıyor. Ancak ne hikaye… Tam 11 asırlık bir hikaye. Kahvenin ilk günden bu güne gelişimi, dünyada kahve tüketimi,  hayatımızdaki yeri, Nescafe’nin yapım aşaması gibi bir çok bilgiye yer verilirken animasyon film ilgi çekici özelliği ve görsel düzenlemesi ile izleyenlere keyif veriyor.

Nescafe Kahvenin Tarihi Reklamı

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Sosyal Medya, Kurumsal - Kişisel Web Sitesi ve E-Ticaret sitelerinde çözümler üretiyorum. Şuanda Pio Ajans, Sosyalimci gibi dijital hizmetler veren kurumlara destek veriyor ve freelance çalışmalarıma devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: