Sektöründe Lider Firmamızda SSK+Prim ile Çalışacak Zombiler Aranıyor | Serkan Dinç
Google’ın Sürücüsüz Arabasını Polisler Çevirdi
16 Kasım 2015
Bilkent Marka Ödülleri Saçmalığı
15 Aralık 2015

Başlığı yanlış okumadınız. Yada ne bileyim bu başlığı nerede görüp tıkladıysanız hiç bir yanlışınız yok. Tamamiyle doğru. Sektöründe lider firmamızda çalıştırılmak üzere SSK+Prim ücret tarifesi ile çalışacak profesyonel zombiler aranıyor. Nabalım durum bu artık yani. Madem ofiste ki arkadaşlar zombi gibi çalışacak bizde onların yerine doğru dürüst işini yapan zombiler alırız ve hepsini işten çıkartırız. Tamam şakaydı. Bu kadarda değil. Bu elemanları arayan bir oyun firması. Bu oyun firmasının ismi Escapist! Firmanın ayınladığı iş ilanında, kişilerden son derece basit nitelikler bekleniyor.

İlanda başvuracak kişilerden ‘etkileyici şekilde Böö sesi çıkarmanız beklenecektir’, ‘Office gibi bilgisayar programları bilmeniz gerekmiyor’ gibi son derece sempatik ve bir o kadar ‘gerçekçi’ nitelikler bekleyen şirket, kısacası sizden zombi olmanızı istiyor. 353165

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: