Facebook’un Yeni Like Reaksiyonlarının Raporları Nasıl Olacak? | Serkan Dinç
Mercedes’ten Çocukları Delirten Oyuncak!
13 Ekim 2015
Facebook Video Sekmesi Geliyor
15 Ekim 2015
Tümünü Göster

Facebook’un Yeni Like Reaksiyonlarının Raporları Nasıl Olacak?

Daha önce Facebook’un Like butonuna alternatif dislike butonunu çıkaracağını öğrenmiştik ve ardından dislıke butonununda çok acımasız ve yetersiz kalacağını düşünmüş olacaklar ki bu dislike yerine reaksiyon butonları koymayı planlamışlar. Bu yeni reaksiyon butonları İzlanda ve İspanya’da kullanıma açılmış ve test ediliyor.

Kullanıcılar için basit bir tepki gösterebilmelerini sağlayacak olan bir etkileşim olduğu açık, fakat markalar için iş biraz daha karmaşıklaşacak. Ancak bu karmaşıklık üretilen ve tüketilen içeriklerde ciddi geri dönüşler yaratacağı için bu karmaşıklık bizim ürettiğimiz içerikleri oldukça değiştirecek. Ama önce olacak olan bu değişimi görmek için bu özelliğin Türkiye’de de yayına alınması ve sayfa yöneticisinde istatistikleri görebilmemiz gerek. İşte bu istetistiklerde bizim karşımıza bu şekilde çıkacak.

emojiPage

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: