Akıllı Bisiklet Işıklandırma Sistemi | Serkan Dinç
Facebook Eğitim Programını Tanıttı
21 Ekim 2015
Efsane Türkiye’de
21 Ekim 2015
Tümünü Göster

Akıllı Bisiklet Işıklandırma Sistemi

Biliyorsunuz ki Türk aile yapısında ki çocukluk evrelerinizde motora binmek istersiniz ayrıca burada aç parantez çocukluk evresi asla bitmez ve siz ailenizin gözünde hep bir çocuk olarak kalırsınız kapa parantez fakat aileniz motoru bir şeytan aracı görür ve sizin binmenizi istemezler. Bisiklette bir nevi motorsuz şeytan aracı sayılabilir bu yoruma bakarsak. Sizden oluşacak hatalardan dolayı gelecek zararları bir kenara bırakırsak karşı taraftan gelecek zararları bir nevi biraz daha aza indirgeyen ve bisikletinizi biraz daha havalı ve fonksiyonel bir kullanım sağlayan bu aleti bir incelemenizi öneririm.

Kahramanımız Bluetooth ile akıllı telefonlara bağlanabilen Revolight Eclipse, seyir sırasında aracın ürettiği hız, mesafe, kalori gibi veriyi de topluyor. Bunun yanı sıra mobil uygulaması hava durumunu takip ederek yola çıkmadan önce uyarıda bulunuyor.

Bisiklet yolculuğunu ışıkla boyayan bu girişim şu anda Indiegogo üzerinden destek toplamaya devam ediyor. Bu minik eklentinin diğer maharetleri ise yavaşladığında kesintilik ışıklar yakarak arkasındaki aracı uyarması ve dönüşlerde tekerin tamamını aydınlatarak yine çevresindekileri bilgilendirmesi.

bisiklet-tekerlerine-isik

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: