Thor’un Çekicini Thor’dan Başkası Kaldıramaz! | Serkan Dinç
Nokia Giyilebilir Akıllı Teknoloji Sektöründe
Nokia Hakkında Yeni Bir Dedikodu
24 Ekim 2015
İsraillilerden Hiç Beklemediğim Bir Hareket
24 Ekim 2015

Youtube kullanıcı Allen Pan tarafından hazırlanmış olan bu video içeriği kutsal Marvel dünyasına büyük bir saygısızlık! Bunu bir Marvel hayranı olarak hiç hoş bulmuyorum. Yau şu adamın tipine bakar mısınız? Sen kim o çekiç kim! Sen bir Asgardlı bile olamazsın kalkmışsın Mjöllnir’u kaldırmaya çalışıyorsun. Seni kınıyorum!!! (Uhh çok AKP yönetiminde ki insanlar gibi konuştum… Hayırdır inşallah)

Neyse kınamamı yaptığıma göre içeriğe geçebiliriz. Marvel filmlerini sevmeyen yoktur. Yada izlemeyen yoktur yada en kötüsü marvelı duymayan yoktur. Ve kahramanlarını. Mesela Kaptan Amerika, Ironman falan illa duymuşsunuzdur. Siz bilmiyor olsanız çocuğunuzdan yada yeğeninizden hiç biri yoksa komşunuzun çocuğundan oda yoksa otobüste yada dolmuşta illa bir yerde bir çocuğun dilinde yada kıyafetinde görmüşlüğünüz olabilir. İşte bu kahramanlar arasında en asil, en soylu en tanrının çocuğusu (Haşaaa) olan bir Thor var ve bunun çekici var. Bunu hiç kimse kaldıramıyor. Youtube için içerik üreten bir arkadaşta kalkmış buna özel bir video hazırlayım demiş ve aşağıdan izleyeceğiniz videoyu çekmiş. Bu videoyu çekebilmek içinde baya uğraşmış haaa emeğinin karşılığını alır inşallah… Neyse video sizlerle!

thorun-cekici-kaldirma-sakasi-1

thorun-cekici-kaldirma-sakasi-2

thorun-cekici-kaldirma-sakasi-3

thorun-cekici-kaldirma-sakasi-4

thorun-cekici-kaldirma-sakasi-5

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: