Nokia Hakkında Yeni Bir Dedikodu | Serkan Dinç
Youtube Ücretli Servisini Tanıttı: Youtube Red
22 Ekim 2015
Thor’un Çekicini Thor’dan Başkası Kaldıramaz!
24 Ekim 2015

Nokia, ürettiği telefonlarla hafızalarımızda önemli bir yer edinmiş olsada ürettiği akıllı telefonlarla hafızalarımızda ki yeri pekte önemli sayılmaz. Fakat yinede kendinden söz ettirmeyi bir şekilde başaran telefon üreticisi hakkında çıkan söylentilere yeni bir söylenti daha eklendi. Bundan birkaç sene önce Microsoft ile yaptığı anlaşma dolayısıyla Lumia marka telefonların üretimine başlayan, sonradan sektörden çekileceği ile ilgili haberler çıkan Finlandiyalı teknoloji devinin son zamanlarda yaptığı açıklamalarla birlikte akıllı telefon sektöründen vazgeçmeyeceği kesinleştirilmişti.

Nokia Giyilebilir Teknoloji

Akıllı telefonların çıkışından önce dünyanın en çok kullanılan telefon markası olan Nokia, akıllı telefon sektörüne giriş yapacağını açıklamasının üzerine başka sektörlerde de adı anılmaya başladı. Ürün yelpazesini genişletmeye odaklanmış olan Nokia’nın şimdi de akıllı saatler ve akıllı gözlükler gibi cihazların bulunduğu sektöre, yani giyilebilir cihaz sektörüne giriş yapabileceği gündemde. Bu söylentilere göre Nokia, sektöre “Digital Healt” adındaki bir cihazla giriş yapmayı düşünüyor.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: