Avengers vs X-Men Supercut! | Serkan Dinç
Hud 115 - Sabret! Çünkü, Allah iyilik edenlerin mükâfatını zayi etmez
Sabret! Çünkü, Allah iyilik edenlerin mükâfatını zayi etmez
17 Mayıs 2016
Reklam Yapan Sosyal Medya Fenomenlerine Vergi Geliyor
Reklam Yapan Sosyal Medya Fenomenlerine Vergi Geliyor
18 Mayıs 2016

Bakın burada ne var? Daha Marvel’ın çizgi romanlarını takip edenleri şok edecek ve keşke böyle bir şey olsa diyecekleri bir videomuz var. Gerçi benim gibi çizgi roman okumadan Marvel’ın cinematik evrenini sevenlerdenseniz eminim sizde seveceksiniz. Alex Luthor isimli bir arkadaşımız kendi Youtube kanalında filmlerden aldığı sahneleri tekrar düzenleyip yeni senaryolar eşliğinde harikalar yaratıyor. Bu sefer yarattığı harikanın ismi Avengers vs X-Men Supercut!

Bende neden olmasın diye düşünmüyor değilim. Çünkü X-Men’de Avengers’ta Marvel’ın aynı cinematik evrenini paylaşan oluşumlar. Hatta çizgi romanlara bakacak olursak Deadpool hem Avengers’ta Furry’nin gizli silahı oluyor hemde sürekli X-Men takımına çağrılan bir anti süper kahraman rolünde. Yani bu iki oluşumda bir araya gelemez değil. Fakat arada biraz finansal tehditler var. Çünkü Avengers’ı Marvel kendi yapsada X-Men Fox tarafından piyasaya sürülüyor. Peki bu engel mi? Bence engel sayılmaz. Belki arada birkaç telif ücreti ödenir ama kesinlikle buna değer diyebilirim. Fragmanda bile ağzımız açık kalıyorsa filmde ne olur Allah bilir…

Şimdi sizi Alex Luthor’un hazırlamış olduğu Avengers vs X-Men Supercut Trailer ile baş başa bırakıyorum. İyi seyirler…

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: