30 Yıl Yaşlanmış Olarak Sevdiklerinizin Karşına Çıksaydınız? | Serkan Dinç
İsraillilerden Hiç Beklemediğim Bir Hareket
24 Ekim 2015
İstiklal Caddesinin Bir Gününü İşleyen Harika Bir Çalışma
26 Ekim 2015
Tümünü Göster

30 Yıl Yaşlanmış Olarak Sevdiklerinizin Karşına Çıksaydınız?

Emirates NBD, diye bir banka. “Beautiful After” slaganıyla bir kampanya hazırlamış. Gerçekten başarılı bir çalışma olmuş. Aslında bakarsanız biraz hayalimde ki evlilik teklifine yakın bir şey olmuş. Yani giriş ve gelişme biraz benziyor. Neyse beni bırakalım birazda senden bahsedelim. Yani reklam kampanyasından. Emirates NBD bankası için hazırlanan bu reklamda bir grup genç çiftin duygu dolu deneyimine tanık olacağız. Peki nasıl?

Odanın bir tarafında, profesyonel makyöz tarafından 20-30 yıl yaşlandırıp, “altın yıllarına” taşıdığı eşler, diğer tarafında ise hala 20’li 30’lu yaşlarındaki görünümleriyle onlara bakakalan ve duygulanıp ağlamaya başlayan eşler. Odanın duvarında asılı olan, çiftlerin emeklilik yıllarına dair hayallerini yansıtan fotoğraflar da güzel bir detay olmuş.

Eşlerinden telefon alan bir grup kadın ve erkek, sebebini bilmedikleri bir buluşma için esrarengiz bir yere davet ediliyorlar. Mekana vardıklarında, duvarlara boylu boyunca dizilmiş, ilişkilerinin en özel anlarına ait, duygu dolu fotoğraflar onları karşılıyor. Bu noktada zaten çoktan gözleri dolmaya başlayan grubu içerideki odada daha özel bir sürpriz bekliyor: Eşlerinin yaşlanmış halleri.

banka-reklami-1

banka-reklami-2

banka-reklami-3

banka-reklami-4

banka-reklami-5

banka-reklami-6

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Sosyal Medya, Kurumsal - Kişisel Web Sitesi ve E-Ticaret sitelerinde çözümler üretiyorum. Şuanda Pio Ajans, Sosyalimci gibi dijital hizmetler veren kurumlara destek veriyor ve freelance çalışmalarıma devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: