Coca Cola Zero – Kafaları Karıştıran Reklam | Serkan Dinç
Casper’ın Reklam Hatası ve Büyük Markalar
18 Ağustos 2015
Coca-Cola Zero ile Sihirdarlar Şehrine Yolculuk
18 Ağustos 2015
Tümünü Göster

Coca Cola Zero – Kafaları Karıştıran Reklam

CEO’su Türk olan vede dünyanın en büyük siyonist markalarında biri Coca Cola her zaman başarılı işler ortaya koymayı biliyor. Ne kadar yaz temalı reklam filminde Özcan Deniz ve Sıla ile batırmış olsalar da ülkemizin başarılı devlet yöneticilerinden biri olan Süleyman Demirel’in dediği gibi “Dün dündür, bugün bugündür.” Coca Colaya yeni başarılı reklam kampanyaları ile adından söz ettirmeye ve marka bilinirliğini korumaya devam edecek.

“Şekersiz muhteşem Coca-Cola tadı” ve “Denemeye değer” gibi sloganlarıyla her zaman tatsız tuzsuz olarak ön yargılı yaklaşımı yıkmaya çalışmışa benzeyen markanın bunu başaracağından eminim. Reklamda bir süpermakette test yapan Coca-Cola çalışanları colayı test edenlerin kafalarını cidden karıştırıyorlar. Bende bazen canım sıkıldığında yanımda ki arkadaşlarımın kulaklarına “Dünya’nın sonu geliyor, sen seçilmiş insanın” gibi kelimeler fısıldayarak geyik yapıyorum ve bu reklamı da bu geyiklerden birine benzeterek oldukça eğlenceli buldum.

Ayrıca bu reklam kurgusu nedeniyle bana TNT Drama’nın efsane reklam serilerini anımsattı. Bu tür başarılı ve eğlenceli ayrıca kurgu dolu işlerin artması dualarıyla emeği geçen herkesi tebrik ederim…

coca-cola-markette-kafalari-karistiran-test

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Sosyal Medya, Kurumsal - Kişisel Web Sitesi ve E-Ticaret sitelerinde çözümler üretiyorum. Şuanda Pio Ajans, Sosyalimci gibi dijital hizmetler veren kurumlara destek veriyor ve freelance çalışmalarıma devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: