Coca-Cola Zero ile Sihirdarlar Şehrine Yolculuk | Serkan Dinç
Coca Cola Zero – Kafaları Karıştıran Reklam
18 Ağustos 2015
Facebook Yeni Reaksiyon Butonları
Facebook’un “Like” butonuna alternatifler geliyor.
12 Ekim 2015

Fizy’ninde kapanık Turkcell Müzik olmasından sonra internetten tek müzik dinleme kaynağımı Youtube olarak seçtim. Bugün yine Youtube’tan Tech N9ne dinliyorum biliyorsunuz ki videolardan önce çıkan reklamlar var. Daha önceleri nedense pek dikkatimi çekmez hemen reklamı geç derim fakat bugün ki reklamlarda ki konuşmalardan mı yoksa müziklerden mi pek anlam veremediğim şekilde Coca Cola’nın reklamları oldukça dikkati mi çekti. Bugün daha önce Coca-Cola Zero’nun Kafaları Karıştıran Reklamını paylaşmıştım. Şimdi ise o reklamdan sonra bu reklam denk geldi. Gerçekten Gammerlar tarafından sevilecek bir reklam olmuş. Pepsi’den sonrada Coca-Cola’nında bu tür oyunlar ile bu şekilde anlaşma yapması Zero için oldukça önemli ve dikkat çekici olmuş bence. Reklamın sempatikliği ise başka bir tartışmalı konu.

Bazı gammerlar bu reklamı izledikten sonra hayallerine böyle taksiciler canlandırabilir belki günümüzde bu gerçekleşebilecek bir şey olmayabilir ama imkansızda değil çünkü eminim ki Knight Online oynayan nesil şimdi doktor, psikolog, mühendis olmuş durumda ve bu nesilden sonra gerçekten ciddi bir değişim var. Gelecekte bizi neler bekliyor göreceğiz…

coca-cola-league-of-legends

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: