Hayatabak.com Yayında | Serkan Dinç
Sakarya Catering, Tabldot ve Yemek Hizmetleri
19 Nisan 2019
Cyrano de Bergerac Filmi Hakkında Sohbet
30 Haziran 2019

Hayata Bak, markalaşan şehir Hatay’ın mekanlarını, tarihini, ve markalarını internet üzerinden Hatay’ı keşfetmek ve Hatay’ı tanıtmak amacıyla 2019 yılında hizmete açılmıştır. Hayata Bak, sitemizi Hatay’ın bir birinden güzel ilçelerinin gezilecek ve görülecek yerlerini kişisel olarak deneyimleyip sizlere paylaşarak bir rehber oluşturma amacıyla yayın hayatına başlıyoruz. Hayatabak.com ile İskenderun mekanlarını, cafelerini, restoranlarını, gece hayatını, tarihi yerlerini ve eğlence mekanlarının tanıtımını sizlere elimizden geldiğince yapmaya çalışacağız. Ayrıca gidip görebileceğiniz bir çok mekanın ve yerin tanıtımı bulunmaktadır. Yapılan tanıtımların altında bulunan kullanıcı yorumları ve oyları Hatay’ın en iyi mekanlarını tanımanız için size rehberlik edecektir.

Antakya’nın merkezinde belki 50-60 yıl önce dolaşma imkanınız olsaydı herhalde bir Avrupa şehrine gelmiş gibi hissederdiniz. Taş ve ahşap işçiliğinin güzel örnekleri olan evler, konaklar ve devlet binalarından gözlerinizi alamazdınız. Böyle bir Antakya’da gidilecek mekanları, kafeleri, resotranları, eğlence mekanlarını sizlere tanıtmak için hayatabak.com yayında! Antakya Mekanlarını hemen keşfetmeye başlayın…

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: