Mobil Cihazınızı Tamir Ettirin, Yedek Parçasını Alın yada Satın “Ceptetamir.com” | Serkan Dinç
Anıl Piyancı Feat Emrah Karakuyu – Katil
29 Mayıs 2016
Yahoo, Tüm Patentlerini Satıyor!
Yahoo, Tüm Patentlerini Satıyor!
8 Haziran 2016

İsa Uysal ve Elif Uysal tarafından iki yıllık pazar ve fizibilite araştırmasının ardından 2015 Kasım’da kurulan Ceptetamir.com, yaklaşık altı aylık süren sessiz bir başlangıç dönemi geçirdi. Bu süreçte 200’den fazla tamirin yapıldığı Ceptetamir.com, kullanıcıların iPhone, Samsung, Sony, LG, HTC, Huawei, Lenovo, Asus ve Vestel markalı akıllı telefon ve tablet tamir ya da satış ihtiyacına en kısa sürede talep oluşturabileceği şekilde tasarlanmış. Yapmanız tamir ya da satış seçeneklerinden birini takip edip, cihazın modeli ve arızasına ilişkin bilgileri girmek.
Yerinde tamir hizmetini 30 TL karşılığında opsiyonel sunan Ceptetamir.com, talep etmeniz durumunda, cihazınızı belirttiğiniz adreste 60-120 dakikada tamir ediyor.  Yerinde tamir konseptiyle bütün Türkiye’yi kapsama almak isteyen Ceptetamir.com, hızla bayi ağı oluşturarak her yerden erişilebilir hale gelmek istiyor. Girişimin vaadiyle birebir uyuşan bu hedefi gerçekleştirmek için, aday bayilerin başvurularınıoldukça kolaylaştırmış.

Ceptetamir.com telefon tamirini kendi başına yapmak isteyenler için yedek parça satışı da yapıyor. E-ticaret mağazasında ekrandan bataryaya en sık tamir ettirilen parçalar, uygun fiyatlara satın alınabiliyor.

Henüz deneme aşamasında olan Ceptetamir.com, işe benzer şekilde başlayan Cepfix ve Borsatekno gibi girişimlerle rekabet halinde. Bu isimlere yenileri eklenmeye devam ederken, girişimlerin başta ölçeklenme olmak üzere önlerine çıkan sorunları aşmak için daha odaklı hale gelmeleri gerekecek gibi görünüyor.

Kaynak: Webrazzi

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: