Efsana Geri Dönüyor “Need For Speed” | Serkan Dinç
Tesla Otomatik Pilot Özellikli Araba
Otomatik Pilotlar Ne Kadar Güvenli?
31 Ekim 2015
Counter Strike 1.6 Android’de!
2 Kasım 2015

Benim yaşımda olup ve abisi olan herkesin bir kez oynamak için abilerine yalvardığı, internet kafeye gittiğinde GTA Vice City alternatifi olarak oynadığı oyun olan Need For Speed efsanesi geri döndü! Bu yılın başlarında olması lazım yanlış hatırlamıyorsam ofiste arkadaşım ile birlikte oyunların oynanışlarına bakıyoruz ve karşımıza bizde şok etkisi yaratacak derecede harika grafiklere sahip olan ve ismi de geçmişte üzerimizde iz bırakmış ve yakından takip ettiğimiz bir oyun Need for Speed’i gördük. Videosunu izlediğimizde oyunun grafikleri ve oynanışı bizi gerçekten heycanlandırdı. İşte izlediğimiz o video…

3 Kasım’da ABD’de, 5 Kasım’da Avrupa’da PS4 ve Xbox One platformları için satışa çıkarılacak olan NFS’yi PC platformunda görmek için 2016 yılını beklemek zorundayız. Aşağıda oyunun çıkış videosunu izleyebilirsiniz.

need-for-speed-2015-1 need-for-speed-2015-2 need-for-speed-2015-3 need-for-speed-2015-4

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: