Efsana Geri Dönüyor "Need For Speed" | Serkan Dinç
Tesla Otomatik Pilot Özellikli Araba
Otomatik Pilotlar Ne Kadar Güvenli?
31 Ekim 2015
Counter Strike 1.6 Android’de!
2 Kasım 2015
Tümünü Göster

Efsana Geri Dönüyor “Need For Speed”

Benim yaşımda olup ve abisi olan herkesin bir kez oynamak için abilerine yalvardığı, internet kafeye gittiğinde GTA Vice City alternatifi olarak oynadığı oyun olan Need For Speed efsanesi geri döndü! Bu yılın başlarında olması lazım yanlış hatırlamıyorsam ofiste arkadaşım ile birlikte oyunların oynanışlarına bakıyoruz ve karşımıza bizde şok etkisi yaratacak derecede harika grafiklere sahip olan ve ismi de geçmişte üzerimizde iz bırakmış ve yakından takip ettiğimiz bir oyun Need for Speed’i gördük. Videosunu izlediğimizde oyunun grafikleri ve oynanışı bizi gerçekten heycanlandırdı. İşte izlediğimiz o video…

3 Kasım’da ABD’de, 5 Kasım’da Avrupa’da PS4 ve Xbox One platformları için satışa çıkarılacak olan NFS’yi PC platformunda görmek için 2016 yılını beklemek zorundayız. Aşağıda oyunun çıkış videosunu izleyebilirsiniz.

need-for-speed-2015-1 need-for-speed-2015-2 need-for-speed-2015-3 need-for-speed-2015-4

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Sosyal Medya, Kurumsal - Kişisel Web Sitesi ve E-Ticaret sitelerinde çözümler üretiyorum. Şuanda Pio Ajans, Sosyalimci gibi dijital hizmetler veren kurumlara destek veriyor ve freelance çalışmalarıma devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: