Counter Strike 1.6 Android'de! | Serkan Dinç
Efsana Geri Dönüyor “Need For Speed”
31 Ekim 2015
Motorola Harbi Yapmış!
2 Kasım 2015
Tümünü Göster

Counter Strike 1.6 Android’de!

“Counter Strike 1.6 Android’de!” diyesim var ama kendimi biraz daha sıkacağım. Çünkü çok az kaldı. Sdlash3d adında ki bir geliştirici ekibi Android platformu için Counter-Strike 1.6 oyununu port etmeyi başardığını açıkladı. Üstelik Counter-Strike 1.6’nın Android cihazlar üzerinde nasıl çalışacağına yönelik bir de video yayınladı. Bu iki-üç cümle sizi Counter‘cıları coşturmaya yetmiştir. İnsanın tüyleri diken diken oluyor değil mi? Artık android telefonunuzun olduğu her yer Counter Server’ı olacak.

Efsane şimdi yeniden doğuyor diyeceğiz. Öyle bir nesil var ki bu nesil Knigt Online ve Counter-Strike ile büyüdü. Sırf bu oyunlar için okuldan kaçıp internet cafeleri doldurduk ve tüm sınıfça partiler yaptık. Yeri geldi sınıflar arasında çatıştık. Şimdi bu nesil iş hayatına atılmış durumda. Okullarda bunları yapan nesil bu oyun için iş yerlerinde neler yapar hayal edebiliyor musunuz? Şimdi iş verenler düşünsün diyorum.

cunter-strike-1-6-android-2

cunter-strike-1-6-android-4

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Sosyal Medya, Kurumsal - Kişisel Web Sitesi ve E-Ticaret sitelerinde çözümler üretiyorum. Şuanda Pio Ajans, Sosyalimci gibi dijital hizmetler veren kurumlara destek veriyor ve freelance çalışmalarıma devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: