Ebeveynlere Yardımcı Modem "Torch" | Serkan Dinç
Sakarya’nın Tanıtımı 2015
6 Kasım 2015
Toyota Barista Projesi
10 Kasım 2015
Tümünü Göster

Ebeveynlere Yardımcı Modem “Torch”

Şimdi size paylaşacağım haber Türkiye’de daha önce internet üzerinde ki baskıları içeren bir teknoloji. Bahsettiğimiz teknoloji bir modem ve ismi de Torch. Peki nedir bu bu modem, ne iş yapar? Türkiye’de yasaklanan bazı kelimeler vardı mesela haydar, liseli, sarışın gibi kelimelere yasak uygulaması vardı. Gerçi bu uygulamada tam olarak nasıl uygulandı pek takip edemedim ama tepki oldukça büyüktü. İşte bu modemde bize yasakları çocuğumuza uygulamaya yarıyor ve tabi başka artıları da var.

Torch, çocukların internette yaşlarına uygun olmayan içeriklerle karşılaşmadan daha güvenli şekilde gezmeleri ve bilgisayar başında fazla zaman geçirmemeleri için ailelerin üzerindeki sorumluluğu paylaşmayı teklif eden bir modem. Çocuklarınızın internette gezerken görmesini istemeyeceğiniz şeylerin önüne geçiyor ve evdeki bilgisayarı kapatma kavgalarına da, sizin yerinize otoritesini koyarak bir son veriyor.

Dilerseniz Torch’u ön siparişten sipariş verebilirsiniz.

torch-aile-filtreli-modem-1
torch-aile-filtreli-modem-2
torch-aile-filtreli-modem-3
torch-aile-filtreli-modem-4
torch-aile-filtreli-modem-5

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Sosyal Medya, Kurumsal - Kişisel Web Sitesi ve E-Ticaret sitelerinde çözümler üretiyorum. Şuanda Pio Ajans, Sosyalimci gibi dijital hizmetler veren kurumlara destek veriyor ve freelance çalışmalarıma devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: