Büyük Kariyerlere Açılan Minik Kapılar | Serkan Dinç
Çok İnce Bir Reklam Kampanyası “Bu Ramazanda Beraberiz”
19 Nisan 2022
Bu Yaştan Sonra Çocukla Çocuk Mu Olacağım?
23 Nisan 2022

Hobi olarak fareler için minik mekanlar inşaa eden AnonyMouse’tan bahsetmiştim. Şimdi ise benzer bir iş paylaşmak için geri geldim. Bu sefer yine minik / minyatür mekan kapılarımız var. Bond Üniversitesi’nin çevrim için programlarını tanıtımını yapmak için tasarlanmış olan kampanyada minik kapıların arkasında bulunan konu hakkında daha fazla bilginin yer aldığı QR kodlar var.

AnonyMouse’un minik mekanları için: AnonyMouse; Fareler İçin Minyatür Kentler

Brisbane’de farklı noktalarda yoldan geçenlerin dikkatini çekecek bu minik kapılar Avustralya’daki yerel sanatçı Mace Robertson tarafından tasarlandı ve hazırlandı. Kamusal alanlardaki gerilla eserleriyle dikkat çeken sanatçı, doğa ve çevre konularına odaklanıyor.

Üniversitenin yer aldığı bölgedeki yerel halkı bilgilendirmek ve sürekli genişleyen kurs yelpazesini tanıtmak için yaratıcı bir yaklaşım sergileyen Bond Üniversitesi, VMLY&R tarafından hazırlanan Micro Doors başlıklı kampanyasıyla, kariyerinde büyük kapıları açmak isteyen gençlerin ilgisini çekmeyi hedefliyor. Bence çokta güzel bir mesaj olmuş.

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: