Arrow 4. Sezon 16. Bölüm | Serkan Dinç
The Flash 2. Sezon 16. Bölüm
The Flash 2. Sezon 16. Bölüm
24 Mart 2016
Wordpress Akismet Eklentisi Nedir - Nasıl Kurulur?
WordPress Akismet Eklentisi Nedir – Nasıl Kurulur?
27 Mart 2016

Arrow dizisi takip ettiğimiz diğer diziler gibi kısa bir araya girmişti. Hatta şöyle başlayalım. Arrow sihirli bir bölümden sonra kısa bir araya girmiş ve muhteşem bir bölüm ile tekrardan ekranlara geri döndü… Bu bölümde siz vurdulu kırdılı izleyici kitlesine hitap eden pek fazla bir sahne olmamasına rağmen neden muhteşem olduğunu söylediğimi merak ediyorsanız hemen açıklayayım. Bu bölüm muhteşemdi çünkü bir aksiyon dizisinin sadece dövüş yada takip sahnelerinden daha çok gelişen olaylarla da aksiyon yaratılabileceğini gösteren bir bölümdü bu bölüm.

Arrow 4. Sezon 16. Bölüm Türkçe Alt Yazılı İzle


Eğer video açılmazsa bu linke tıklayabilirsiniz: Arrow 4. Sezon 16. Bölüm İzle

Kısa bir hatırlatma yapayım. Geçen bölüm Damien Darhk’ın tılsımı kırılmış ve hokus pokus güçlerine elveda demişti. Bu bölümde ise bu kötü adam polisler tarafından yakalanmış ve mahkeme karşısına çıkartılmış. Ayrıca daha önce bu olacaklar için yedek bir plan yada bir kriz senaryosu uydurulmuş ve kötü adamımız bu senaryoyu oynamakta. Bahsi geçen Damien Darhk olduğunu reddetmekte ve yakalandığı yerde kendisininde alı koyulduğunu savunmakta. Üstüne üstlük harika birde avukat tarafından savunmakta olduğu su götürmez bir gerçek.

Fakat bu kadar iyi hazırlanmış bir senaryonun bile bir açığı olmaz mı? Elbette olur. Çünkü gerçekler her zaman yerini bulur. Fakat bu gerçekler can yakmaz mı? Elbette yakar. Sonuçta her gerçeğin ortaya çıkmasında ödenmesi gereken bir bedel var. Açıkçası bu bedel kaptan Lance tarafından oldukça ağır bir şekilde bu bölümde ödenecek.

Birde tüm bu olanların yanında maskeli kahramanlarımızın başına bir bela açmış bu yaramaz senaristler… Eskiden tanıdığımız ve Arrow aşık olan psikopat bu bölümde tekrar geri geliyor. Şehrin ünlü çiftlerini kaçırarak öldürüyor. Bilin bakalım bu çiftler arasında başka kim olacak? Tabiki de tahmin ettiğiniz gibi Green Arrow olan Oliver Quin ve Felicty Smoak… Fakat geçen bölümde ayrılmamışlarmıydı bunlar dediğinizi duyar gibiyim. Evet ayrıldılar. Ama ama ama… birazcık açık kapı bırakalım ve izleyelim görelim neler oluyor neler olmuyor…

Arrow 4. Sezon 16. Bölüm Fotoğraf Galeri

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: