The Flash 2. Sezon 16. Bölüm | Serkan Dinç
Ülkemizde Bombalar Patlıyor
21 Mart 2016
Arrow 4. Sezon 16. Bölüm Türkçe Düblaj İzle
Arrow 4. Sezon 16. Bölüm
25 Mart 2016

Flash ile ilgili daha önceki değerlendirmelerimde hep dizinin iyice boka sardığını eskisi gibi tat vermediğinden falan bahsediyordum. İşte tam bu konu üzerine dizi küçük bir araya giriş yaptı ve ardından muhteşem bir bölümle adeta tekrardan hayata geri döndü. Bu bölümde Flash‘ın neden daha önceki bölümlerinin boka sardığını fark ettiğimi düşünüyorum. Size de bu nedeni açıklayayım.

The Flash, git gide boka sarıyordu çükü dizinin en başındaki eğlenceli tarafları diziden kalkmıştı. Bu bölüm bu eğlenceli etkileşimler tekrardan geri geldi ve meta insana karşı bir bölüm olmuş olsa bile sıradan bir hâl olarak gözükmmekti. Kısaca eğlenceliydi ve kendini izlettirmeyi oldukça iyi bir şekilde başardı.

The Flash 2. Sezon 16. bölüm İzle

Bu bölümü değerlendirecek olursak. The Flash 2. Sezon 16. Bölüm bahsettiğim gibi eğlenceli ve bir o kadarda gizemli sayılabilecek bir bölümdü. Daha doğrusu gizemlerin çözüldüğü bir bölümdü diyebilirim. Fakat bu gizemler çözülürken biraz da sahneler saçma gelmedi mi? Açıkçası bana geldi.

The Flash 2. Sezon 16. Bölüm Saçmalıkları

  1. İlk olarak Caitlin’e dokunan Ramon Zoom hakkında bir şey görüyor, ardından kötü flash bizim mekanı basınca ramon Jay’in maskesinin bulunduğu kabine dokununca yine Zoom hakkında bir şeyler görüyor. Tamam bu dokunmalar Ramon’u tetikleyebilecek olan baskı hallerinde oldu fakat daha öncede baskı hallerinde Jay dokunduğunu hatırlıyorum. Bu zamanlarda hiç mi Zoom hakkında bir şeyler göremedi? Açıkçası bu benim aklımda böyle ve böyle bir kaç tane soru oluşturuyor. Fakat soruların hepsi cevapsız kalmaya devam ediyor.
  2. İkinci olarak Flash’ın başarı mantelitesi. Tamam insan sıkıştığında hedeflerine daha hızlı yol alır yada daha farklı çözümler üretebilir. Fakat daha önce atlayamadığı bir mesafenin iki katını daha az bir mesafeden koşarak atlamak falan bu biraz saçma geliyor. Ayrıca onu yakalamak için başka seçeneğim yok diyor ama sanki hiç daha önce suyun üzerinde koşmamış gibi davranıyor buda bana saçma geliyor…
Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: