Arrow 4. Sezon 15. Bölüm | Serkan Dinç
Facebook Reaksiyon Butonları
Facebook’a Tepkini Göster!
25 Şubat 2016
The Blacklist 3. Sezon 16. Bölüm "The Caretaker"
The Blacklist 3. Sezon 16. Bölüm (The Caretaker)
27 Şubat 2016

Dün gece The Flash’ın 2. Sezon 15. Bölümünü izledim açıkçası gittikçe daha kötüye giden bir dizi olarak gördüm ve DC’nin bu duruma bir el atması gerekiyor. Bakın ama Arrow öyle mi? Arrow cici, Arrow güzel…

Arrow’un bu 4. Sezoun 15. Bölümü oldukça büyülü bir bölümdü. Sanırsın Arrow değilde Harry Potter izliyoruz. Geçen bölümde Damien Darhk, Oliver’ın ortaya çıkmış yeni çocuğunu Oliver’ın kız kardeşinin babası tarafından gammazlanması sonucunda kaçırılmıştı. Bu kaçırılmadan sonra Thea babasına bu konu ile alakalı bir ilgisi olup olmadığını soruyor fakat adam zaten usta yalancı. Adamın lakabıda Sihirbaz sonuçta. Aksini savunsada Thea bu olayla ilgili alakası olduğunu öğreniyor ve Malcom Merlyn’e fena halde çıkışıyor. Malcolm burada yapmış olduğu konuşmayla büyük resmi görmemiz gerektiğinden falan bahsediyor.

Tamam Malcom Merlyn şerefsiz bir karakter olabilir. Fakat ileri görüşlü biri olmadığını söylersek yalan olur. Her zaman ileri görüşlü olmuş ve gelecek sorunlar için çok şerefsizce çözüm yolları üretmiştir. Bu bölümde daha büyük bir olayın gelişmesini azaltmak için olduğunu düşünüyorum. Neden böyle düşünüyorum? Çünkü dizi sezon finali yapmayacak tatile girmeyecek ama yinede Damien Darhk’ın büyülü güçlerini ortadan kaldırdılar. Yani bu çok büyük bir olay. Bu olaya karşılık sezon finaline git gide yaklaştığımız bu bölümlerde daha büyük bir olay gerçekleşmesi ve bu gerçekleşecek olayın Damien Darhk’tan dahada güçlü olması çok büyük bir ihtimal.

Ve bahsettiğim şu büyük olayda kesinlikle Oliver’ın kısa kısa gösterildiği adada yaşadıklarıyla alakalı bir şey olacağı kesin. Bakalım karşımıza nasıl bir şey çıkacak…

Ayrıca son sahnede Felicity’nin durumu oldukça absürd bir durumdu. Gülsem mi meraklansam mı bilemedim yani…

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: