The Blacklist 3. Sezon 21. Bölüm (Susan Hargrave) | Serkan Dinç
Deli Ormanlı Film Yorumu
Deli Ormanlı
28 Nisan 2016
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Film Eleştirisi
Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı Film Eleştirisi
7 Mayıs 2016
Tümünü Göster

The Blacklist 3. Sezon 21. Bölüm (Susan Hargrave)

The Blacklist 3. Sezon 21. Bölüm (Susan Hargrave)

The Blacklist 3. Sezon 21. Bölüm (Susan Hargrave)

Liz öldükten sonra Blacklist derin bir boşlukta gibi geliyor bana ama bilemiyorum. Ve hala Liz’in gerçekten ölmüş olabileceğine inanamıyorum. Bu bölüm Elizabeth Keen’in ölümünün arkasındaki sır perdesi aralanıyor ve izleyici varsayımlardan kurtulup artık kesin sonuçlara varıyor. Blacklist’in 3. Sezon 21. Bölümü yine oyun içerisinde oyunlar çeviriyor. Yine Reddington’ın mükemmel karizması ve oyunculuğu oldukça göz boyuyor. Açıkçası bugün Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı‘nı izledikten 2 saat sonra bu diziyi izlemek bu mübarek Cuma günü için dünyevi duygularla geçirilmiş harika bir gece kılıyor. Bu yazıdan sonra Kaptan Amerika içinde bir kaç şey yazacağım. Şimdi bölümü anlatmaya geçelim.

Giriş bölümünde bahsettiğim gibi bu The Blacklist 3. Sezon 21. Bölümünde Elizabeth Keen’in ölümünün arkasındaki şer odakları bir bir ortaya çıkıyor. Bu operasyonun arkasında kimler olduğunu, nasıl hizmet ettiklerini ve ne tür faaliyetlere katıldıklarını yakından öğreniyoruz. Bunları rahat rahat yazıyorum bazıları spoiler olarak görebilir fakat bunlar bu bölüm içerisinde şok yaratacak bir spoiler değil. Biliyorsunuz ki daha önceki bölümde bir kaçırma girişimi ve basılan lojistik destek ofisi vardı. İşte bu bahsettiğim bilgilerde onlarla alakalı olduğu için spoiler sayılmaz.

Bu bölüm ayrıca rahmetli Keen’in kocası Tom’da geçen bölüm Cooper ile başlamış olduğu yardımlaşmayı bir adım ileri taşıyor ve Tom’da kendini postanede FBI’ya yardım ederken buluyor. Bu yardıma ilk olarak Russler pek sıcak bakmıyor fakat ikisininde aynı takımda olduğunu anlaması çok uzun sürmüyor.

Ve son olarak Reddington’ın hava alanında çok özel bir görüşmesi var. Bu bölümün bence en kilit ve en izlenesi sahneleri burası olduğu için pek bir detay vermek istemiyorum. Ama tahmin ettiğiniz gibi oyun içinde oyun dönüyor.

The Blacklist 3. Sezon 21. Bölüm Türkçe Alt Yazılı İzle

The Blacklist 3. Sezon 21. Bölüm Fotoğraf Galeri

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Sosyal Medya, Kurumsal - Kişisel Web Sitesi ve E-Ticaret sitelerinde çözümler üretiyorum. Şuanda Pio Ajans, Sosyalimci gibi dijital hizmetler veren kurumlara destek veriyor ve freelance çalışmalarıma devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: