The Flash 2. Sezon 15. Bölüm | Serkan Dinç
Güldür Güldür 93. Bölüm Eşofmanlı Şevket Hoca İnternet Skeci
Güldür Güldür 93. Bölüm Eşofmanlı Şevket Hoca İnternet Skeci
22 Şubat 2016
Facebook Reaksiyon Butonları
Facebook’a Tepkini Göster!
25 Şubat 2016

Flash’ın geçen bölümü bana o kadar boktan geldi ki onun hakkında bir yazı yayınlamak istemedim. Bilmiyorum bu diziden ben mi soğuyorum yoksa dizi mi kötüleşiyor karar veremiyorum ama artık ilk başlardaki gibi tatmin etmiyor beni. Flash 15. Bölümde beni açıkçası pek tatmin etmiş değil. Fakat en sonunda güzel bir bomba patlattılar. Bu bombayı bir poiler togle içerisinde anlatacağım. Spoiler yemek istemeyenler aşağıdaki spoiler yazan yere tıklamasınlar bu yüzden.

The Flash 2. Sezon 15. Bölüm İzle

The 2. Sezon 15. Bölümü yakın tarihlerde ortaya çıkmış bir düşmen ile savaşarak geçiyor. Bu bölümde Dünya 2’deki kötü kahramanımız Zoom tarafından Dünya 1’e gönderilen Köpek balığı inhumanıyla tekrar savaşıyor. Daha önce Flash ile karşılaşmış fakat Flash’ın yaverleri tarafından kış kışlanmış olan köpek balığı arkadaşımız Flash ile yenişemeyip ortadan kaybolmuştu. Meğerse bu arkadaşımız buldukları her farklı şeyi silah yapmaya çalışan A.R.G.U.S. tarafından yakalanmış ve evcilleştirilmeye çalışılıyormuş. Evcilleştirmeye çalışılan yerde bir havuz. Düşünsenize havuzunuzda köpek balığı besliyorsunuz? Ölür lan o!

Neyse The Flash 2. Sezon 12. Bölümünde sizi neler beklediğini kısa bir özet geçerek anlattık. Şimdi sırada benim takıldığım ve artık bana zevk vermeyen bu bölümdeki mantıksız yerleri açıklayayım ondan sonrada spoilerden bahsederim. Bu bölümde dev köpek balığı sanki daha önce daha küçükmüşte sonradan büyümüş yada her gördüğümüz sahne biraz daha büyüyormuş gibi geldi. Ve köpek balığının sahnelendiği bölümler Amerikalılara yakışmayan tıpkı Bollywood filmleri gibi yapılmış. Bu sahneler gerçeklikten uzak çizgi filimsel bile olmamış. Ondan sonra sen flashsın karşındaki varlıktan kat kat kat daha hızlı hareket ediyor ve anlıyorsun. Peki bu kadar hız düşmanının sana vurmasına nasıl engel olamıyor? Yani ondan nasıl kaçamıyorsun? Yaratık bildiğin suyun önüne koyar gibi elini savuruyor sana denk geliyor. Çok saçma yani… Diğer düşmanlara bakıldığında Flash’ın bu köpek balığını çinlilere suşi yapması gerekiyordu!

Zoom Kim?

The Flash 2. Sezon 15. Bölüm Bomba Spoiler

The Flash 2. Sezon 15. Bölüm Bomba Spoiler
Şimdi ben biliyodum ya demek istemiyorum ama tahmin etmiştim…. Zoom 2. Dünyadan gelen bu dünyanın insanı olmayan Flash adı altında geçinen Jay olduğunu tahmin ediyordum. Fakat bunun nasıl o olduğunu aklımda ispatlayamıyordum. İlk olarak aklıma bu düşünce çok önceden geldi. Bunların arasına sızmalar biraz garaip davranmalar acıtasyonlar falan dedimki bu hareketlerin arkasında bir şeyler olmalı. Ardından çok zaman geçti bölümler bölümler geçti ve vakit geldi çattı 2. Dünya’ya gitmeye. İşte tam oraya gidecekken bu dünyanın insanı olmayan Jay kardeşimizde bir gariplikler bir gariplikler dedim ne oluyor? Hayırdır inşallah…

Birde bunların üstüne Flash’ın Zoom’un hapishanesine düşünce oradaki kader mahkumu arkadaşının yüzünün kapalı olmasının senaristler tarafından belirli bir nedenle kapattıklarını düşündüm. Bu yüzden dedim ki gerçek Jay kesin bu maskeli adam, Zoom’da onun karakterine bürünmüş bir dolandırıcı. Peki bu dediğim mümkün mü? Tabi ki mümkün. Bakın Harrison Wells’e Reverse Flash neler yapmıştı?

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: