The Flash 2. Sezon 21. Bölüm | Serkan Dinç
Petasia Canlı Deri Reklamı
Deri Ürünlerin Görünmeyen Yüzü – Petasia Canlı Deri Reklamı
12 Mayıs 2016
Arrow 4 Sezon 21. Bölüm
Arrow 4. Sezon 21. Bölüm (Monument Point)
12 Mayıs 2016

The Flash 2. Sezon 21. Bölüm ortadan kaybolan Flash’ın öldümü yoksa sağ mı olduğunu öğrendiğimiz bölüm oluyor. Parçacık çarpıştırıcı da ne olduğu ve parçacık çarpıştırıcının nelere sebep olduğu bu bölüm biraz daha detaylı ortaya çıkıyor.

Spoiler vermeden bir giriş yapayım dedim. Şimdi bol spoilerlı bölüm incelemesine geçelim. Önceki bölümde Flash tekrardan hızını kazanmak için Dr. Wells tarafından parçacık hızlandırıcı deneyi tekrar edilip bu sefer sadece Barry’nin üzerine etki edecek şekilde hazırlanmıştı. Fakat etkisi çok olduğu için Barry ortadan kaybolmuştu. Bundan öncede özel güçleri olmadığı için hologramdan bir Flash yapılmış ve Star City’nin halkına bu hologram umut dağıtıyordu. Ta ki Zoom ortaya çıkana kadar. Tüm bu mücadele Flash’ın Star City için ne kadar önemli olduğunu tekrar hatırlatıyor. Flash olmadan bu insanlar ne yapıyordu? Şimdi bşaları dertte ve şimdi ne yapacaklar? Onlara Flash lazım ama Flash nerede?

FLASH NEREDE?

Cisco’nun özel güçlerini biliyorsunuz. Herhangi birine dokunduğunda yada birinin bir eşyasına dokunduğunda bazı zamanlar onunla ilgili bir şeyler görebiliyor. Cisco bu sefer parçacık hızlandırıcıda kaybolan Flash’ın yanmış ve yırtılmış olan elbisesine dokunuyor ve Flash’ın hâla yaşayıp yaşamadığını öğreniyor. Çok şükür ki Barry hala yaşıyor ama orası neresi?

Barry bu patlama sonucu süper hız gücü tarafından kaçırılıyor. Bu olay çok saçma olmuş bence. Mesela siz su tarafından başka bir evrene kaçırılıyorsunuz. Ortada ilahi bir güç varmış gibi duruyor ama çokta ilahi bir güç gibi değil ama, çok saçma bir durum. Ayrıca burada Barry’nin yaşadıkları amaçsızca. Tamam dizinin hikayesinde duygusal bir bağ oluşturup eskisinden daha güçlü bir dönüş yapması için böyle bir duygusal travma yaşaması gerekiyor olabilir ama bu yaşaması gereken şeyler biz seyirciye hiç geçmedi. Çok aptalca bir bölüm oldu.

FLASH 2. SEZON 21. BÖLÜM İZLE

FLASH FOTOĞRAF GALERİ

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: