Facebook’a Tepkini Göster! | Serkan Dinç
The Flash 2. Sezon 15. Bölüm
The Flash 2. Sezon 15. Bölüm
25 Şubat 2016
Arrow 4. Sezon 15. Bölüm
Arrow 4. Sezon 15. Bölüm
25 Şubat 2016

Artık vakit geldi. Birileri elini taşın altına koyup tepkisini göstermeli! Tek seçenek like like like olamazdı! Şimdi durumlar değişti devran döndü. Devir like devri değil, devir Aksiyon devri, Tepki devri! Hadi durma tepkini göster!!!

Facebook Reaksiyon Butonları

Facebook Reaksiyon Butonları

Biliyorsunuz ki daha önce “Facebook’un “Like” butonuna alternatifler geliyor” demiştik. Hatta bunu Facebook uzun zamandır diyordu da ben yeni demiştim. Tabi bende bunu direk Facebook’tan öğrenmedim. Farklı mecra kanallarından öğrendim. Fakat şimdi bire bir test ettim. Ben test ettim çalışıyo kardeş…

Facebook Reaksiyon Butonları

Facebook Reaksiyon Butonları

Günümüzde özellikle çok fazla takipçisi olan sayfaların yaptığı paylaşımların altında ki yorumlara baktığımızda genel olarak hep belli başlı yorumları görüyoruz. Özellikle genç kesim bu yorumları popülerite olarak kullansada genelde hep aynı yorumlar karşımıza çıkıyor. İşte burada da Facebook bu tarz yorumları inceleyerek insanların daha az vakit harcıyacağı etkileşimler yapmak istemesi bana oldukça normal geliyor. Videolarda ki ifadeleride değerlendirdiğimizde hemen hemen bütün duygularımızı ortaya çıkarak şekilde tasarlanmış.

Birde artık Facebook’ta sürekli karşılaştığımız “Bu fotoğraf nasıl olmuş? Güzelse Yorum yap değilse beğen” gibi içerikleri daha basit bir şekilde sonuçlandırılması için etki olur ve bu tarz içerikler umarız ki kaybolur 🙂

Facebook’un Yeni Butonları İle Tanışın!

 

Bu Butonlar Nasıl Kullanılacak?

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: