The Flash 2. Sezon 12. Bölüm | Serkan Dinç
Cristina Guggesi - Dünya Liderleri Tuvalette
Dünya Liderlerini Hiç Böyle Görmediniz!
2 Şubat 2016
Arrow 4. Sezon 12. Bölüm
Arrow 4. Sezon 12. Bölüm
4 Şubat 2016

The Flas 2. Sezon 12. Bölümünde geçen bölüme nazaran çok basitleşmeye başladı. Geçen bölüm ilk başlarda oldukça basit ve sıradan fakat son 15 dakika acayip bir paradoksun içerisinde olduğumuzu gösterdi. Fakat o bölüm sonundan sonra bu bölüm açıkçası beni bir Flash sever olarak pek tatmin etmedi. Fakat içimde söyle bir his var. Çok acayip bir şeye zemin hazırlıyorlar ve 13. bölüm bomba gibi olacak gibime geliyor. Peki neden 13. bölüm bomba gibi geliyor diye soracak olursanız yazının bundan sonraki bölümü spoiler içeriyor olabilir. Baştan uyarısını yapayım.

Bu bölümde Dr. Wells ile Barry Alan 2. dünyadan, 1. dünyaya geçmeye yarayan yarıkları kapatacak çözümü buldular. Denediler ve çalışıyor. Bu olayı Dr. Wells’in kızını kurtarmak için ve Zoom’dan kurtulmak için ilk adım olarak gören Barry oldukça umutlandı. Fakat Dr. Wells’in kızını kurtarmak için daha başka bir planı ve anlaşması var. Daha önceki bölümlerde hatırlayacaksınız. Dr. Wells ve Zoom bir araya gelmiş ve Zoom Dr. Wells’i Flash’ın hızını çalamazsa onun kızını öldüreceğim diye tehdit etmişti. İşte Dr. Wells’in kızını kurtarmak için planı buydu.

Bu bölümde Dr. Wells planına oldukça yaklaştı. Flash’ın hızının %2’lik bir bölümünü çaldı ve Zoom’a verdi. Tam geri kalan %98’ini çalmaya niyetlenecekti ki biraz insaf yaptı ve olaylar karıştı. Sonuç olarak karışan olaylar zincirinden sonra Flash ve ekibi Dünya 2’ye gitmeye karar verdi ve gelecek bölümde dünya iki yolculuğu başlayacak gibime geliyor. Belki Dünya 2 için ön hazırlık falan yapılır ve gidilmesi artık 1-2 bölüm sürer gibimede geliyor. açıkçası bu dizi Türk dizisi olsaydı kesin dediğim olar ve dünya 2 ye gidiş 2-3 bölüm sürerdi.

The Flash 2. Sezon 12. Bölüm İzle

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: