Motorola Harbi Yapmış! | Serkan Dinç
Counter Strike 1.6 Android’de!
2 Kasım 2015
Eski Androidçiler Yeni iPhonecular!
3 Kasım 2015
Tümünü Göster

Motorola Harbi Yapmış!

Geçen günlerde size Motorola “İsteseniz de Ekranını Kıramayacaksınız” Dediği Yeni Telefonu başlıklı bir haber paylaşmıştım. Bugünde internette bu telefon için bir dayanıklılık testi videosu izledim onu paylaşıyorum. Motorola bu telefon için oldukça kendine güvenmiş ve güvenin sonucunda da kullanıcılarına İsteseniz de Ekranını Kıramayacaksınız” demişti. Fakat ben o yazıda ne dedim? Kardeşim insan oğlu aya çıkmış yapamayacağı bir şey yok. Sen şimdi ısrarla bak bu telefonun camını kıramazsınız falan diyorsun ama bu insanlar uğraşırlar araştırırlar bir zayıf yönünü bulurlar ve adamı rezil ederler. Heyyy gidi Motorola heyyyy!… dedim. Peki ne oldu? Açıkçası tam dediğim gibi olmadı.

Youtube’da ilgili bir video kanalı olan TechRax, Motorola DROID Turbo 2’yle ilgili bir dayanıklılık testi videosu paylaştı. Bu videoda biraz daha zorlasalar dediğim gibi olacaktı fakat daha bunlar başlangıç. Bak bakalım Motorola o telefona daha neler yapacaklar? Eminim elektrikli testere ile telefonu kesmeye çalışan bile çıkacak karşımıza 🙂

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Sosyal Medya, Kurumsal - Kişisel Web Sitesi ve E-Ticaret sitelerinde çözümler üretiyorum. Şuanda Pio Ajans, Sosyalimci gibi dijital hizmetler veren kurumlara destek veriyor ve freelance çalışmalarıma devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: