Hiç İşimiz Gücümüz Yok Bunu Tartışacağız | Serkan Dinç
Endonezya’da İnternetler Google’dan
30 Ekim 2015
Sizi MotoBot İle Tanıştırayım
31 Ekim 2015
Tümünü Göster

Hiç İşimiz Gücümüz Yok Bunu Tartışacağız

Android 6 için interneti biraz araştırğımızda çıkan haberlerin çoğunda ismi ne olacak diye başlıklar görürüz. Nasıl bir işletim sistemi olacağından ne tür açıkları ne tür kullanımı olacağından çok, insanlar isminin ne olacağını konuşuyor. Bugün’de WebTekno internet sitesinde gördüğüm bir haber yine böyle bir haber olmuş. İnsanların hiç işi gücü yok, yada ne bileyim hiç bir teknolojik gelişme yok oturduk bunu konuşuyor bunu tartışıyoruz. Biz hangi ara bu kadar embesil olduk ya?

Android 7 İsmi Ne Olacak?

Bence Nuriye olsun. Yada Nurullah aa ama kurallara aykırı.

Bu muhabbet şimdi anlatacağım hop diye kafanda canlanacak bir kadın tipi var. Onun yapacağı bir şey. Biz o kadının yapacağı şeyi yapma konumuna ne zaman geldik çok merak ediyorum. Şimdi kadını anlatayım. Hani ofise gelir mesai saati başlangıcıyla birlikte birini arar ondan sonra en az 1 saat falan onunla konuşur ardından biraz çalışır ondan sonra başka biri onu arar sesli sesli konuşur tüm ofis o kadının hayatını kendi hayatıymış gibi yaşar ya işte biz bu konuma ne zaman geldik? Resmen oturduk elalemin derdini tartışıyoruz. Yok Google yeni Android ismi için bize soru sormuş anket yapmış olsa neyse tamam tartışalım da yani bu şekideykende birazcık saçma oluyor be abi…

Birde belirli bir algoritmayı almışlar bu olur, şu olur “baba bu olur mu?” yok o olmaz kurallara aykırı! Ba ba ba ba bak adam birde kural koymuş Allah u akbar!

Helal olsun ya çok güldüm valla 😀

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: