Apple Kampüs 2 İnşaatının Son Hali | Serkan Dinç
İngiltere’de Suçluları Dronelar Yakalayacak
3 Kasım 2015
Tesla Üçünçü Çeyrekte 11 bin 580 Araç Sattı
5 Kasım 2015

Rahmetlik Steve Jobs vefat etmeden önce Apple Kampüsü için bir hayal üretmişti. Uzay Dairesini andıran bir kampüs yaptıracaktı. Bu kampüs Apple’ın ihtiyaç duyduğu her şeyi tek bir merkezde toplamayı planlıyor. 26o bin metre kareden büyük olacak ana binanın yanında çok sayıda araç parkı, spor salonları, farklı etkinliklere yönelik konferans salonları, dinlenme salonları ve büyük bir Apple Store yer alacak. Önceki gün çekilen videoda inşaatın son durumu açıkça görülüyor.

Tony Stark'ın Babası Howard Stark

Marvel’ın yarattığı kahramanlar dünyasında ki Iron Man’in yani Tony Stark’ın Babası

Steve Jobs, Howard Stark’tan İlham Almışmıdır?

Şimdi bu kampüs, Steve Jobs ölmeden önce falan derken aklıma çok sevdiğim bir film aklıma geliyor… “Iron Man!!!” Biliyorsunuz Iron Man’de Tony Stark’ın babası Howard Stark‘ın kendi elleriyle çizdiği bir kampüs vardı ve bu kampüs içerisinde önemli teknolojik sırları barındırıyordu ve gerçekten dahice bir şeydi. Bu filmi izleyince birde Steve Jobs’unda ölmeden önce ki son büyük adımlarından birinin bu olduğunu görünce neden olmasın diye kendime sormadım değil. Acaba diyorum Marvel’mı Steve Jobs’tan ilham aldı yoksa Steve Jobs Marveldan ilham alır mı bilemiyorum. Fakat Marvel ilham almış olamaz çünkü Iron Man Çizgi Romanı bu olaydan çok eski.

apple-campus-2-uzay-ussu-1

apple-campus-2-uzay-ussu-2

apple-campus-2-uzay-ussu-3

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: