Motorola “İsteseniz de Ekranını Kıramayacaksınız” Dediği Yeni Telefonu | Serkan Dinç
Facebook 2G ile Artık Daha Hızlı Olacak
28 Ekim 2015
Hostesler Maç Başlamadan Önce Anons Yapsaydı Nasıl Olurdu?
30 Ekim 2015
Tümünü Göster

Motorola “İsteseniz de Ekranını Kıramayacaksınız” Dediği Yeni Telefonu

Motorolanın çıkardığı bu yeni telefonunu Droid serisinden Turbo 2 9.2 mm kalınlığa sahip, 169 gram ağırlıkla gelecek. Özelleştirilebilir bir yapıda olacak olan telefon, kullanıcıların isteğine farklı renk ve malzemeler kullanılarak olduğundan farklı hale getirilebilecek.

Motorola, benim gibi sakar ve inatçılar için yeni bir telefon piyasaya çıkardı. Tabi birde bu telefonu çıkarma amacı sadece bunlar değil. Telefon piyasasında oldukça gerilemiş olan markanın amacı birde piyasada ki eski yerlerine geri dönebilmek. Heyyy gidi günler heyyy neydi o eski zamanlar. Neyse Motorola çıkardığı bu yeni telefonda oldukça çok iddialı fakat bilmedi bir şey var. Kardeşim insan oğlu aya çıkmış yapamayacağı bir şey yok. Sen şimdi ısrarla bak bu telefonun camını kıramazsınız falan diyorsun ama bu insanlar uğraşırlar araştırırlar bir zayıf yönünü bulurlar ve adamı rezil ederler. Heyyy gidi Motorola heyyyy!…

Motorola Droid Turbo 2

Motorolanın çıkardığı bu yeni telefonunu Droid serisinden Turbo 2 9.2 mm kalınlığa sahip, 169 gram ağırlıkla gelecek. Özelleştirilebilir bir yapıda olacak olan telefon, kullanıcıların isteğine farklı renk ve malzemeler kullanılarak olduğundan farklı hale getirilebilecek.

Suya karşı dayanıklı olduğu iddia edilmese de DROID Turbo 2, sıvı itici bir nano kaplama işleminden geçirilmiş. Yani yeni nesil iPhone’larda olduğu gibi bir sertifikaya sahip olmasa da su geçirmeye karşı dirençli olduğunu söyleyebiliriz.

Quad HD çözünürlüğe sahip 5.4 inç büyüklüğünde AMOLED ekranı bulunan DROID Turbo 2, 540 ppipiksel yoğunluğuna sahip. Ekran ayrıca çizilmelere ve kırılmaya karşı dayanıklılık gösteriyor.

2.0GHz hızında çalışan Snapdragon 810 işlemciye yer verilen modelde 3 GB RAM ve 32/64 GBdahili hafıza alternatifleri yer alacak. Android 5.1 işletim sisteminin çalıştıracağı DROID Turbo 2,Marshmallow 6.0 güncellemesini yakın bir zamanda alacak.

Motorola Droid Turbo 2

Motorola Droid Turbo 2

 

Motorola Droid Turbo 2

Serkan Dinç
Serkan Dinç
Masalarının arası geniş, insanların kendilerini güvende hissedeceği, enfes pastaları ve sohbetleri, tür tür kahve çekirdeklerinden kahveleri, keyfe göre nargileleri olan bir kafe açma hayalim var. Ama kafe açamayınca blog açtım!

Bir Cevap Yazın

%d blogcu bunu beğendi: